۴ بازیکن جدید به تیم جوانان نفت آبادان پیوستند

به گزارش خورنا به نقل از خبرگزاری فارس، امید حمدی‌اصل اظهار داشت: بعد از انجام تست‌گیری و حضور نزدیک به ۱۵۰ بازیکن در تمرینات تیم فوتبال جوانان صنعت نفت، وارد تمرینات بدنسازی شدیم.
وی در همین خصوص اضافه کرد: بعد از انجام تست‌گیری، چهار بازیکن جدید برای حضور در مسابقات لیگ برتر جوانان کشور به جمع ما اضافه شدند.
سرمربی تیم فوتبال جوانان صنعت نفت آبادان افزود: با توجه به این موضوع که بیشتر بازیکنان فصل گذشته ما شرایط حضور در تیم امسال را نیز داشتند تنها در پست هافبک وسط و مهاجم، بازیکن جدید جذب کردیم.
وی در ادامه با اشاره به زمان دقیق آغاز مسابقات لیگ برتر جوانان کشور بیان کرد: به احتمال فراوان از ابتدای مهر ماه دور جدید مسابقات لیگ برتر جوانان فوتبال کشور آغاز می‌شود.
حمدی‌اصل تصریح کرد: با توجه به اینکه نزدیک به ۲۰ جلسه تمرین بدنسازی را در دستور کار داریم سعی می‌کنیم تا قبل از آغاز مسابقات لیگ جوانان کشور، بازی تدارکاتی سنگینی را برگزار نکنیم.
وی همچنین از وضعیت بازیکنان ملی‌پوش تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت و اضافه کرد: دانیال سلامیه، محمد زبیر نیک‌نفس و بهنام برزای؛ سه بازیکن تیم جوانان صنعت نفت بوده که در اردوی تیم ملی جوانان کشور حضور داشته و در ادامه تمرینات ما به مجموعه صنعت نفت اضافه می‌شوند.
سرمربی تیم فوتبال جوانان صنعت نفت آبادان در پایان افزود: در حال حاضر تنها سه جلسه زمین در اختیار داشته و اگر تا چند روز آینده نتوانیم روزهای بیشتری را در اختیار بگیریم سعی می‌کنیم سه روز دیگر در پیست ورزشگاه تختی تمرینات را پی‌گیری کنیم.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *