سوپرلیگ بسکتبال/ یکی از نماینده های ماهشهر فینالیست شد

خورنا: تیم بسکتبال شهرداری گرگان دقایقی پیش در نیمه نهایی لیگ برتر بسکتبال کشور از پتروشیمی بندر امام شکست خورد.

به گزارش خبرگزاری فارس از گرگان، تیم بسکتبال شهرداری گرگان در دیدار نیمه نهایی مسابقات لیگ برتر بسکتبال باشگاه‎های کشور که بعدازظهر امروز در سالن امام خمینی گرگان برگزار شد با نتیجه ۹۲ بر ۵۰ از پتروشیمی بندر امام شکست خورد.

در این بازی تیم شهرداری گرگان با ترکیب اولیه هادی دهقان، نیما بخشی، بابک نظافت، وارتان پتروسیان، بابک نظافت، ساشو آبرامیان و سینا هادی‌زاده با هدایت اسداله کبیر به میدان رفت که علیرغم تلاش فراوان نتوانست در این مسابقه پیروز شود.

در این بازی ورژ آبکارین به عنوان سرداور، رضا آذر افزا به عنوان داور اول، محمد شهمیرزادی به عنوان داور دوم و نصرت‌الله جعفریان به عنوان ناظر وظیفه قضاوت این بازی را به عهده داشتند.

پتروشیمی بندرامام راهی فینال شد

تیم پتروشیمی بندرامام با این نتیجه به دلیل پیروزی در دو بازی گذشته راهی مسابقه فینال شد و با مهرام تهران همانند فینال فصل گذشته بازی خواهد کرد که در آن بازی تکلیف قهرمان این دوره از مسابقات مشخص خواهد شد.

در این دوره از مسابقات تیم پتروشیمی بندر امام توانست در دیدار رفت و برگشت به ترتیب با نتایج ۸۰ بر ۶۶ و ۷۵ بر ۶۷ تیم شهرداری گرگان را شکست دهد.

تیم پتروشیمی بندر امام در بازی قبل توانسته بود البدر بندر کنگ را با نتیجه ۵۷-۱۰۹ در ورزشگاه اندیشه ماهشهر شکست دهد و امروز در برابر شهرداری گرگان قرار بگیرد.

پتروشیمی تمام بازی‎هایش برابر گرگان را پیروز شد

شهرداری گرگان و پتروشیمی بندر امام تا به حال هشت بار به مصاف هم رفتند که در هر هشت بازی تیم پتروشیمی بندر امام موفق شد شهرداری گرگان را شکست دهد.

شهرداری گرگان از نیم فصل دوم درخشش خیره‌کننده داشت

شهرداری گرگان از نیم فصل دوم این دوره از مسابقات با جهشی چشمگیر توانست بعد از ۱۳ سال به جمع چهار تیم مسابقات لیگ برتر کشور راه یابد.

شهرداری گرگان در دیدار اول خود توانست بازی را در ثانیه‌های پایانی با اختلاف یک امتیاز در گرگان به سود خود به پایان ببرد و موفق شد در بازی دوم و در میان بهت هواداران زنجانی تیم مدعی همیاری را با نتیچه ۷۷ بر ۷۴ شکست دهد و با خلق شگفتی، پس از سال‌‌ها خود را به مرحله نیمه پایانی مسابقات لیگ برتر برساند.

این بازی هیچ حاشیه‎ای نداشت/ تشویق تیم پتروشیمی توسط گرگانی‎ها

در این بازی نیز تماشاگران گرگانی همانند سالیان قبل با حمایت همه‌جانبه خود تیم محبوب خود را تشویق کردند و با اینکه این تیم در این بازی شکست خورد، تشکر و حمایت خود را با شعار «گرگان اول بشی آخر بشی دوستت داریم» اعلام کردند و با این حرکت از تمامی مسئولان و بازیکنان تیم شهرداری گرگان تشکر کردند.

این بازی هیچ حاشیه و نکته منفی نداشت و تماشاگران گرگانی که سکوهای ورزشگاه را پر کرده بودند از ثانیه‎های اول بازی پرشور به تشویق تیم خود پرداختند و حتی در دقایقی از بازی که پرتاب‎های قشنگ بازیکنان تیم حریف را می‎دیدند آنها را نیز تشویق می‎کردند.