لاریجانی ارتحال آیت الله سید صابر جباری را تسلیت گفت

رئیس مجلس شورای اسلامی با صدور پیامی درگذشت آیت الله «سید صابر جباری» عضو خبرگان رهبری را تسلیت گفت.

به گزارش پایگاه خبری تیتر نیوز علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی با صدور پیامی ارتحال «آیت‌الله سیدصابر جباری» نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه بهشهر را تسلیت گفت.

متن این پیام به شرح ذیل است:

بسم‌الله الرحمن الرحیم

ارتحال مجاهد نستوه آیت‌الله «سیدصابر جباری» نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه بهشهر موجب تأسف و تأثر گردید.

آیت‌الله سیدصابر جباری از شخصیت‌های برجسته انقلابی و روحانیت منطقه مازندران و شمال کشور بودند که نقش ایشان در عرصه‌های مختلف از جمله در مبارزات پیش از انقلاب و هدایت قیام بر علیه حکومت ستم‌شاهی و همچنین مجاهدت در سال‌های پس از پیروزی انقلاب و دوران دفاع مقدس چشمگیر و برجسته بوده است.

آن عالم ربانی دروس حوزوی را نزد اساتید مبرز و در محضر علمای بزرگ فرا گرفتند و تلاش فراوانی نیز در جهت نشر، گسترش و تبلیغ علوم دینی و توسعه حوزه‌های علمیه در استان مازندران داشتند.

اینجانب از سوی خود و نمایندگان مجلس شورای اسلامی با عرض تسلیت این ضایعه به پیشگاه مقام معظم رهبری، روحانیت معزز و مردم شریف مازندران و بیت مکرم آن روحانی جلیل‌القدر، برای روح ایشان رحمت و علو درجات و برای بازماندگان صبر و شکیبایی مسئلت می‌کنم.

علی لاریجانی

رئیس مجلس شورای اسلامی