تعلل در لغو ممنوعیت مرخصی خودروهای پلاک اروند

سیدعلیرضا موسوی اظهار داشت: رئیس راهنمایی و رانندگی کشور بخشنامه‌ای را در راستای لغو مرخصی خودروهای مناطق آزاد ارس، کیش، قشم، چابهار، انزلی و اروند ابلاغ کرده است.
وی خاطرنشان کرد: پیگیری‌های لازم از سوی استانداری و دبیرخانه مناطق آزاد در تهران در حال پیگیری است.
معاون اقتصادی و سرمایه‌گذاری منطقه آزاد اروند افزود: با وجود دستور مقامات عالی رتبه کشور از جمله وزیر کشور، معاون رئیس جمهور، دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد، معاون امنیتی وزیر کشور و استانداری در خصوص لغو ممنوعیت مرخصی خودروهای با پلاک اروند، متاسفانه هنوز فرمانده راهنمایی و رانندگی در صدور لغو این ممنوعیت تعلل می‌کند.
وی با اشاره به اینکه ما نیز از شرایط به‌وجود آمده ناراضی هستیم، افزود: رایزنی‌های مختلفی با رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی کشور در راستای اصلاح یا تغییر این بخشنامه انجام شده اما متاسفانه هنوز نتیجه‌ای در این زمینه حاصل نشده است.
موسوی خبر مبنی بر اینکه خودروهای منطقه آزاد اروند براساس سهمیه و با پلاک گذرموقت قادر به خروج از محدوده تردد هستند را تکذیب کرد و گفت: خودروهای وارداتی با پلاک گذرموقت نیز براساس این بخشنامه اجازه خروج از محدوده تردد را ندارند.
معاون اقتصادی و سرمایه‌گذاری منطقه آزاد اروند با اشاره به اینکه در حال حاضر یک هزار و ۵۰۰ خودرو با پلاک منطقه آزاد اروند در شهر تردد دارند، اضافه کرد: امیدواریم رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی کشور در راستای اصلاح و تغییر این مصوبه اقدامات لازم را به‌عمل بیاورند.
وی اظهار داشت: امیدواریم قبل از پایان تعطیلات تابستان شاهد لغو ممنوعیت خودروهای پلاک منطقه آزاد اروند باشیم.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *