دو مدیر سابق پتروشیمی اروند بازداشت شدند

خورنا: دو تن از مدیران سابق شرکت پتروشیمی اروند با صدور قرار مجرمیت، بازداشت و روانه زندان شدند.

به گزارش خورنا به نقل از نفت‌نا (NaftNa.ir)، دو تن از مدیران عامل سابق شرکت پتروشیمی اروند از سوی مراجع قضایی، بازداشت و روانه زندان شده‌اند.

گفته می‌شود که علت اصلی تخلف این دو مدیر، اهمال و تضییع حقوق بیت المال در یکی از قراردادهای احداث خط انتقال خوراک این مجتمع می‌باشد که تا بیش از ۲ برابر، افزایش هزینه داشته است.

 مجتمع پتروشیمی اروند بزرگترین زنجیره پی وی سی جهان است و از ظرفیت تولید سالانه ۲ میلیون و ۸۳۴ تن انواع محصولات پتروشیمیایی برخوردار است. برای ساخت و راه اندازی مجتمع پتروشیمی اروند در منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی (ماهشهر) معادل یک میلیارد و ۶۰۰ میلیون دلار سرمایه‌گذاری شده است.د/ال

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • CHAKAVAK2000 باز هم از این گونه آدمها در پتروشیمی اروند و صدها پتروشیمی دیگر بوده و هست. سوال من ابنه که زمان اختصاص بودجه برای اینگونه پروزه ها و مشخص شدن هزینه های مربوط به آنها، پس چرا صورت وضعیت های مربوطه تایید میگردد؟مگر کسی نیست که این هزینه ها را مجدد چک و بررسی نماید؟این همه پرسنل پیمانکار زحمتکش با حداقل حقوق و مزایا باید سختی بکشند و حقوق انها را سه ماه یکبار پرداخت کنند ولی مسئولین متخلف آزادانه اقدام به هرکاری نمایند؟ چرا؟این خبرهاتون دیگه تکراری شده. بعد از مرگ سهراب کاری نمیشه کرد.شما اگه راست میگویید حقوق و مزایای پرسنل پیمانکار را پرداخت کنید.اگه راست میگویید پاداش نفت را بدید.اگه راست میگویید ... ولی باز هم فایده ای ندارد!!!!!!!!!