استقلال، شیرین فراز را گل‌باران کرد

خورنا: استقلال سرنوشتی کاملاً متفاوت نسبت به ۷ تیم ناکام لیگ برتری داشت و توانست به‌راحتی حریف دسته‌یکی‌اش را از پیش‌رو بردارد.

‌در شرایطی که روز گذشته و امروز ۷ تیم لیگ برتری با پذیرش شکست برابر حریفان‌شان از گردونه رقابت‌های جام حذفی کنار رفتند و پرسپولیس هم در ۲ دقیقه پایانی وقت‌های اضافی ماراتن ۱۲۰ دقیقه‌ای موفق شد، آخرین تیم دسته یک را از پیش‌رو بردارد، استقلال با نتیجه ۵ بر یک از سد شیرین فراز کرمانشاه گذشت تا حریف مهر کرج درمرحله یک‌هشتم‌نهایی این رقابت‌ها شود.

در این دیدار میلاد میداودی در دقایق ۳۳ و ۵۳‌، محسن یوسفی در دقایق ۶۲ و ۶۸ و اسماعیل شریفات در دقیقه ۷۶ پنج گل آبی‌های تهران را به ثمر رساندند و تک‌گل شیرین فراز را هم سجاد خسروی در دقیقه ۸۸ وارد دروازه استقلال کرد. این در حالی بود که حنیف عمران زاده و مجتبی جباری هم دو گل به ثمر رساندند اما داور این دو گل را نپذیرفت.

پرویز مظلومی در این بازی به آندرانیک تیموریان، فرهاد مجیدی و خسرو حیدری بازی نداد و در ۱۰ دقیقه پایانی هم مهدی رحمتی جایش را به هادی زرین‌ساعد داد تا دروازه‌بان دوم استقلال برای نخستین‌بار در ترکیب این تیم قرار گیرد.

استقلال تهران با این پیروزی حریف مهر کرجی شد که توانست امروز راه‌آهن شهرری را با نتیجه ۳ بر یک از پیش‌رو بردارد و یکی دیگر از شگفتی‌های جام حذفی را رقم بزند.

در دیگر دیداری که برگزار شد نفت آبادان با نتیجه ۳ بر یک گهر زاگرس را از پیش‌رو برداشت و به جمع ۱۶ تیم پایانی راه یافت.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *