هدیه ازدواج برای فرزندان خانواده‌های شهدا و ایثارگر هندیجانی

خورنا: رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران هندیجان از اعطای هدیه ازدواج برای فرزندان خانواده‌های شهدا و ایثارگر این شهرستان خبر داد.

حمید جعفریان امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در هندیجان از اعطای هدیه ازدواج برای فرزندان خانواده‌های شهدا و ایثارگر این شهرستان خبر داد و اظهار داشت: این اقدام به پاس قدردانی از خانواده‌های شهدا و ایثارگران هندیجانی صورت گرفته است که در طول سالیان دفاع مقدس و جنگ تحمیلی جسم و جان خود را در مقابل دشمنان برای حفاظت از خاک و مرز ایران اسلامی قرار دادند.

این مسئول اضافه کرد: در همین راستا در مرحله نخست به ۲۰ نفر از فرزندان شهدا و جانبازان بالای ۲۵ درصد هدیه ازدواج داده شده و در مراحل بعدی نیز برنامه‌های ویژه‌ای در نظر گرفته‌ایم.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران هندیجان تصریح کرد: همچنین به منظور تحکیم اشتغال و تحکیم بنیان خانواده و سبک زندگی اسلامی این اقدام را در دستور کار بنیاد شهید قرار داده‌ایم بلکه این طریق بتوان برای تعدادی از جوانان هندیجانی کاری انجام داد.

وی با اشاره به دیگر برنامه‌های بنیاد شهید عنوان کرد: بازدید از خانواده‌های شهدا و ایثارگران را در دستور کار داریم و در این دیدارها به بررسی مشکلات این خانواده‌ها خواهیم پرداخت تا با کمک سایر مسئولان دستگاه‌های اجرایی بتوان برای رفع آنان گامی موثر برداشت.

جعفریان با بیان اینکه همه ما، مدیون شهدا و رزمندگان هستیم اذعان داشت: باید با توجهی بیشتر مشکلات این عزیزان و خانواده‌های آنان را مورد بازبینی قرار داد تا نسل جوان از این اقدامات ما الگوبرداری کنند و فرهنگ شهادت را بین سایر اقشار جامعه تداوم بخشند.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • اسلام دوست سلام به خوانندگان . ای کاش شهید میشدیم و این دوران را نمیدیدیم من جانبازم انتظار چیزی ندارم برای اعتقاداتم و کشورم به وظیفه ام عمل نمودم . آقای نبوتی شهردارنادان هندیجان و مسئول حراست فرصت طلب شهرداری بدون دلیل و با ترفند بنده را به اطلاعات کشوری فرستادند . البته پرسنل اطلاعات برخورد خوبی داشتند ولی این توهین است آیا کسی هست درد ما را درک کند من که بابت این ظلم به خدا شکایت کرده ام . و وجدان مردم را محکمه . فریدون اسدی