آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی فراگیر / یک هشدار و تذکر به داوطلبان

خورنا: ثبت نام مقطع کارشناسی فراگیر دانشگاه پیام نور ساعت ۲۴ امروز یکشنبه به پایان می رسد و داوطلبان می توانند با مراجعه به سامانه سازمان سنجش در نیمسال دانش پذیری فراگیر این دانشگاه نام نویسی کنند.

به گزارش خبرنگار مهر، ثبت نام در مقطع کارشناسی فراگیر دانشگاه پیام نور که از یکشنبه گذشته ۲۴ مهرماه آغاز شد امروز یکشنبه اول آبان ماه به پایان می رسد.

داوطلبان تا ساعت ۲۴ امروز فرصت دارند با مراجعه به پایگاه اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org ثبت نام در نیمسال دانش پذیری پیام نور را در مقطع کارشناسی انجام دهند.

معدل کتبی دیپلم دارندگان دیپلم نظام جدید رشته‌ های تحصیلی ریاضی فیزیک، علوم تجربی، ادبیات و علوم انسانی و علوم و معارف اسلامی سالهای ۱۳۸۴ لغایت ۱۳۸۹ به عنوان سابقه تحصیلی ۲۵ درصد از گزینش نهایی آنان را تشکیل خواهد داد.

برای اعمال تأثیر سوابق تحصیلی، معدل کتبی دیپلم که داوطلبان در فرم تقاضانامه ثبت ‌نام اینترنتی درج می کنند ملاک است و از آنجا که این مدارک در زمان ثبت ‌نام پذیرفته ‌شدگان توسط مراکز پذیرنده کنترل می ‌شود چنانچه مغایرتی در این زمینه وجود داشته باشد مسئولیت آن متوجه داوطلب خواهد بود.

آزمون فراگیر مقطع کارشناسی دانشگاه پیام نور روز جمعه ۲۳ دی ماه سال جاری برگزار و پذیرفته شدگان از نیمسال دوم تحصیلی ۹۱-۹۰ دانشجو می شوند.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *