تصادف خونین در شلمچه ۱۶ کشته و زخمی برجای گذاشت

خورنا: به گزارش خبرگزاری فارس از خرمشهر، لحظاتی پیش بر اثر برخورد یک دستگاه اتوبوس و یک دستگاه مینی‌بوس حامل کارگران تاسیسات دریایی خرمشهر سه نفر کشته و بیش از ۱۳ نفر مجروح شدند.
محمد گله‌داری لحظاتی پیش در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در خرمشهر اظهار داشت: صبح امروز بر اثر برخورد یک دستگاه اتوبوس حامل زائران سرزمین نور با یک مینی‌بوس حامل کارگران تاسیسات دریایی بیش از ۱۶ نفر کشته و زخمی شدند.
وی در تشریح جزئیات این حادثه گفت: متاسفانه دو مینی‌بوس برای رسیدن سریعتر کارگران به محل کار خود در مسیر خلاف در حال حرکت بودند که ناگهان یک دستگاه اتوبوس که ظاهرا زائران عتبات عالیات را به مرز شلمچه رسانده بود و در حال برگشت بود با سرعت به یکی از مینی‌بوس‌ها برخورد می‌کند که متاسفانه در این حادثه سه نفر از کارگران به شکل فجیعی در دم جان سپردند.
وی از دو نیم شدن اجساد کشته‌ها بر اثر شدت تصادف خبر داد و خاطرنشان کرد: نیروهای امدادی و اورژانس بلافاصله بعد از اطلاع در صحنه حضور پیدا کردند و مجروحان را به مراکز درمانی منتقل کردند.
مسئول روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان خرمشهر نیز لحظاتی پیش در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در خرمشهر اظهار داشت: در حادثه صبح امروز در مسیر شلمچه متاسفانه سه کارگر تاسیسات دریایی خرمشهر به‌نام‌های محمد رشیدی، فرزاد معنایی و غلامرضا منصوری کشته شدند.
شهباز خزلی با اشاره به اینکه تعداد اولیه مجروحان ۱۳ نفر گزارش شده بود بعد از انتقال دو نفر دیگر نیز به این تعداد افزوده شد خاطرنشان کرد: مجروحان این حادثه بلافاصله با آمبولانس‌های واحد اورژانس شبکه بهداشت خرمشهر به بیمارستان ولی‌عصر(عج) این شهر منتقل شدند که مداوا بر روی آنها بلافاصله آغاز شد.
وی در پایان با اشاره به اینکه تنها یک نفر از مجروحان حال عمومی وی وخیم گزارش شده و هم‌اکنون تحت عمل جراحی قرار گرفته اسامی کامل مجروحان را به‌شرح زیر اعلام کرد:
۱-امین نوذری نژاد
۲-یوسف امینی
۳-عادل عسچری
۴-کورش حسن‌پور
۵-محمدحسین ملک‌محمدی
۶-ذوالفقار سلحشور
۷-رحیم حافظی‌زاده
۸-داریوش حیدری
۹-علی اکبر معنایی
۱۰-رستم عزیزی
۱۱-سید عبدالقاسم موسوی
۱۲-عمران معنایی
۱۳-مسعود مرادی
۱۴- حسین معنایی
۱۵- علی اصغر معنایی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • محمدرضا می تونم درباره ی عادل عسچری بیشتر بدونم