محصولی: احتمال نامزدی خاتمی کم است/ لاریجانی ممکن است بیاید‌

خورنا: عضو شورای مرکزی جبهه پایداری با بیان اینکه برخی افراد تهمت‌هایی مبنی بر ارائه لیست واحد از سوی دولت و جبهه پایداری وارد می‌کنند گفت: ما همواره گفته‌ایم از دولت به عنوان یکی از ارکان جمهوری اسلامی حمایت می‌کنیم.

صادق محصولی امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران رسانه‌های گروهی در قم با بیان اینکه تخریب‌های سخیفی علیه جبهه پایداری صورت می‌گیرد اظهار کرد: خط قرمز جبهه پایداری، جریان انحرافی و فتنه‌گران هستند اما برخی روزنامه‌ها تهمت‌هایی می‌زنند که قابل توجیه نیست؛ فردی که در این پست چنین خلاف‌هایی می‌کند و تهمت می‌زند در پست‌های بالاتر چه خواهد کرد؟

به گزارش فارس، وی افزود: مخالفان جبهه پایداری در سایت‌هایی چون ویکی پدیا که هر کس می‌تواند مطالب خود را در آن درج کند شروع به شایعه‌پراکنی علیه این جبهه کرده‌اند.

عضو شورای مرکزی جبهه پایداری با بیان اینکه برخی افراد تهمت‌هایی مبنی بر ارائه لیست واحد از سوی دولت و جبهه پایداری وارد می‌کنند گفت: ما همواره گفته‌ایم از دولت به عنوان یکی از ارکان جمهوری اسلامی حمایت می‌کنیم.

وی ادامه داد: جبهه پایداری اهل تخریب نیست بلکه سئوالاتی از دیگران دارد؛ هزینه‌های صورت گرفته در انتخابات مجلس از جمله این سئوالات است.

محصولی در پاسخ به سئوال خبرنگار فارس مبنی بر حمایت دولت از یک کاندیدای خاص و هزینه امکانات دولتی در این زمینه گفت: باید دید چه وقت اعلام رسمی از سوی دولت صورت می‌گیرد اما مواضع جبهه پایداری در خصوص افراد کاملا روشن است.

وی در ارتباط با حضور اصلاح‌طلبان در انتخابات ریاست جمهوری عنوان داشت: فعلا در این زمینه نمی‌توانیم اظهار نظری داشته باشیم زیرا باید نامزدها مشخص شوند هرچند بیشتر آنها به جریانات واحدی وابسته هستند و ممکن است برخی بخواهند در میانه کار انصراف دهند و معلوم نیست چه کسانی تا پایان باقی می‌مانند.

عضو شورای مرکزی جبهه پایداری در پاسخ به سوال دیگری مبنی بر زمان دقیق اعلام کاندیدای جبهه پایداری گفت: نمی‌توان تاریخ مشخصی برای این امر اعلام کرد اما جمع‌بندی نهایی پس از صحبت‌هایی خواهد بود که مقام معظم رهبری خواهند داشت.

وی ادامه داد: جبهه پایداری گروهی شامل ۲۵ نفر از افرادی با تحصیلات عالی و تجربه در امور اجرایی را تشکیل داده که برخی از آنها سابقه وزارت و نمایندگی مجلس را هم دارند؛ این گروه برنامه دولت یازدهم را برای جبهه پایداری تدوین و آن را بر اساس گفتمان اصلی جبهه پایداری تنظیم می‌کند که تا زمان ثبت نام نامزدها تکمیل خواهد شد و حتی اگر نامزد جبهه پایداری هم پیروز نشود در اختیار دولت بعدی قرار می‌گیرد.

محصولی اقتصاد و پرداختن به معیشت مردم را مورد توجه قرار داد و افزود: پایه اصلی کشور مسائل فرهنگی است و موضوعات اقتصادی هم باید پیوست فرهنگی داشته باشند اما موضوعات اقتصادی به عنوان مباحث تعجیلی باید مورد تاکید قرار گیرند.

عضو شورای مرکزی جبهه پایداری در ارتباط با سوال دیگری مبنی بر نظر شخصی خود نسبت به برخی افراد بیان داشت: در مورد آقای خاتمی برداشت من این است که احتمال نامزدی ایشان کم است زیرا خاتمی اطمینان کامل نسبت به تایید شورای نگهبان ندارد؛ در خصوص آقای مشایی که هنوز اعلام رسمی از سوی او صورت نگرفته به همین دلیل برداشت من از عملکرد دولت روشن نیست بنابراین بهتر است در این زمینه صبر کنیم.

وی در خصوص نظر شخصی خود نسبت به لاریجانی گفت: به نظر من در میان کسانی که به دنبال رأی قشر خاکستری جامعه هستند اگر کسی وارد انتخابات شود لاریجانی ثبت نام نمی‌کند در غیر این صورت او وارد عرصه انتخابات می‌شود.

عضو شورای مرکزی جبهه پایداری در خصوص فیلم منتشر شده برای تهمت به جبهه پایداری مبنی بر نقش داشتن در حوادث ۲۲ بهمن قم بیان داشت: بی‌تقوایی‌ها و بی‌اخلاقی‌های صورت گرفته از سوی برخی اشخاص در نهایت به خودشان باز می‌گردد ضمن اینکه فیلم منتشر شده هم به هیچ وجه تایید کننده نظر آنها نیست.

وی افزود: دو نفر از اعضای شورای مرکزی جبهه پایداری در همان روز مصاحبه کرده و این حادثه را محکوم کرده‌اند ضمن اینکه سخنگوی جبهه هم آن را تکمیل جورچین دشمن دانسته و بر ضرورت وحدت میان همه ارکان نظام تاکید کرده است.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *