رئیس دانشکده علوم پزشکی آبادان:

زیر ساخت های حوزه سلامت ماهشهر شایسته این شهرستان نیست

آمنه محتشمی- خورنا – زیر ساخت های عرصه سلامت شهرستان بندر ماهشهر شایسته این شهرستان نیست و باید در این زمینه به شهرستان نگاه ویژه کرد.
علیرضا آموزنده دوشنبه شب در مراسم تجلیا از خیرین عرصه سلامت شهرستا ماهشهر با اشاره به وضعیت نامناسب زیر ساخت های حوزه سلامت ماهشهر بیان کرد:با وجود هزینه های قابل توجه ای که در این حوزه در شهرستان ماهشهر صرف شده اما در این شهرستان تا رسیدن به استانداردها متآسفانه فاصله زیادی وجود دارد و وضعیت بیمارستان های این منطقه مورد رضایت ما و مردم نیست.
وی افزود:در کشور به خصوص در دولت یازدهم توجه ویژه ای به حوزه سلامت شده و از کارهای بسیار خوبی که در این زمینه شده می توان به طرح تحول سلامت اشاره کرد.
رئیس دانشکده علوم پزشکی آبادان خاطر نشان کرد:با وجود اینکه هزینه های زیادی در حوزه سلامت صرف شده ولی با این حال لزوم مشارکت خیرین در این عرصه احساس می شود.
علیرضا آموزنده در پایان با قدردانی از کمک های نیکوکارانه خیرین در حوزه سلامت ماهشهر اضافه کرد:رویکردی که در شهرستان بندر ماهشهر در رابطه با کمک های خیرین به سلامت وجود دارد بسیار ارزنده است و باید این نگاه ویژه به تمام استان تعمیم یابد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ماهشهري آگاه دکتر جان شما واقعا مارو چی فرض فرمودین؟؟؟!! تا وقتیکه شبکه بهداشت ماهشهر زیر نظر دانشکده آبادانه همینطور خواهد بود... شما دایما جلوی افزایش بودجه بهداشت در ماهشهر رو گرفتین اونوقت دم از ارتقای زیرساخت سلامت تو ماهشهر میزنید؟؟؟!!!!! فرمایش شما یه ظنز تلخه دکتر جون....