بهادری: بهبهان دارای نخبگان برجسته است

به گزارش خورنا و به نقل از مهر، شهردار بهبهان گفت: برای پیشرفت بهبهان تلاش، همدلی و اتفاق نظر همه مسئولان و دست اندرکاران به ویژه همشهریانی که دارای پستهای کلیدی و وظایف مهم هستند لازم است .

علیرضا بهادری پیش از ظهر دوشنبه در نشست خبری با اشاره به اینکه بهبهان یکی از شهرهای حساس و سیاسی استان خوزستان به شمار می رود اظهار داشت: بهبهان شهری عالم پرور و دارای نخبگان برجسته ای است و نخبگانی که بعضا در پایتخت و مرکز استان دارای پستهای کلیدی بوده و وظایف مهمی را برعهده دارند از اهالی این شهر هستند.

وی با بیان اینکه علت پیشرفت در شهرهای مختلف استان در زمینه های مختلف به خصوص عمران شهری وجود همدلی و اتفاق نظر بین مسئولان است افزود:  می طلبد که همه دست اندرکاران و متولیان امر به ویژه همشهریانی که دارای پستهای کلیدی و وظایف مهم هستند و مسلما دل در گرو پیشرفت و عمران و آبادانی هرچه بیشتر زادگاه خود داشته و دارند در جهت پیشرفت هرچه بیشتر این شهرستان اقدام کنند.

شهردار بهبهان با بیان عملکرد یکساله شهرداری عنوان کرد: با همدلی و توافقی که با شورای اسلامی شهر انجام گرفته توانسته ایم خدمات رفاهی و عمرانی قابل توجه ای به شهروندان ارائه کنیم ولی به این خدمات ارائه شده قانع نیستیم و تمام تلاش خود را برای ارائه خدمات بهتر و بیشتر انجام می دهیم.
وی ضمن بیان اینکه شهردار یک شخصیت حقوقی است و شهرداران موظف به انجام تعهدات شهردار قبل هستند گفت: قبل از تشکیل شوراها نیز این شهرستان دارای شهرداران توانمندی بوده که هرکدام خدمات شایان توجه ای را به شهروندان ارائه کرده اند.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *