پیمانکار کشتارگاه بهبهان مدعی شد: بیش از ۷۰ درصد نواقص کشتارگاه رفع شده است

خورنا: شعبانزاده گفت: بعد از پلمپ شدن کشتارگاه بلافاصله در صدد رفع نواقص مورد نظر اقدام نمودم که در حال حاضر، تهیه ۱۲۰ عدد زنجیر و قلاب فلزی،تهیه دستگاه سم پاش،تهیه مایع و سم ضدعفونی،تهیه گاری جهت تخلیه شبکه ،تهیه چند خودروی سر پوشیده یخچال دار جهت حمل گوشت و لاشه ،تهیه چرخ گوشت بزرگ جهت انهدام و جمع آوری گوشت و چربی های زائد انجام گرفته است.

در تاریخ ۲۷ اردیبهشت ماه مدیریت دامپزشکی شهرستان طی نامه ای ۶ مورد ازنقایص کشتارگاه دام شهرداری بهبهان را به عنوان تهدید علیه بهداشت عمومی به اطلاع دادستان محترم عمومی و انقلاب شهرستان گزارش نمود و نهایتا منجر به پلمپ کشتارگاه بهبهان شد.

به همین خاطر مصاحبه ای با محسن شعبانزاده پیمانکار کشتارگاه بهبهان انجام دادم  تا از کارهای انجام شده در خصوص استاندارد سازی و بهداشتی نمودن وضعیت فعلی کشتارگاه اطلاعات بیشتری حاصل شود.

پیمانکار کشتارگاه شهرداری بهبهان به خبرنگار بهبهان نیوز گفت: بعد از این اتفاق بلافاصله در صدد رفع نواقص مورد نظر اقدام نمودم که در حال حاضر ،تهیه ۱۲۰ عدد زنجیر و قلاب فلزی،تهیه دستگاه سم پاش،تهیه مایع و سم ضدعفونی، تهیه گاری جهت تخلیه شبکه، تهیه چند خودروی سر پوشیده یخچال دار جهت حمل گوشت و لاشه، تهیه چرخ گوشت بزرگ جهت انهدام و جمع آوری گوشت و چربی های زائد انجام گرفته است.

وی تاکید کرد:از همه مهم تر اقدام به احداث سالن جدید کشتار و بهسازی یکی از سالن های قدیمی نموده بطوریکه کف سالن را موزاییک ,سیستم فاضلاب آن را بهبود,سقف آن را ترمیم نموده و این دو سالن که سالن های ۱و۳ می باشد را کاملا بهداشتی و استاندارد نموده ام.

شعبانزاده ادامه داد: از قرارداد  بنده با شهرداری که طی یک عقد لازم منعقدشده بیش از ۳سال باقی مانده است.

پیمانکار کشتارگاه بهبهان در پایان مدعی شد :در مدتی که کشتارگاه پلمپ بود قصابان جهت کشتار ، به دلیل نبود بهداشت در کشتارگاههای شهرهای همجوار به شهرستانهای مشخص شده هم نمی روند وچهار روز است که در اعتصاب به سرمی برند.