ازرائیل در جاده های خوزستان کمین کرده است؛

چرا کسی به فکر محور مواصلاتی رامشیر به ماهشهر نیست؟

خورنا: در هر شبانه روز، هزاران کامیون و تریلی و تانکر های سوخت از این محور می گذرد، کامیون های عراقی هم مزید بر علت شده است.

به گزارش خورنا، همین چند روز پیش پنج جوان با یک تانکر سوخت تصادف کردند و هر پنج تا جزغاله شدند و سوختند واقعا اگر این اتفاق در مسیر تهران واقع می شد چه سر و صدایی می شد…

چرا کسی بفکر محور جاده رامشیر به ماهشهر نیست؟ از روزی که جاده اتوبان بندر امام به اهواز زده شد این جاده مرگ بحال خود رها شد در سال ده ها نفر از رامشیر در این مسیر جان خود را از دست می دهند و چندین نفر هم مشکلات جسمی برای انها بوجود می آید این جاده ای ترانزیتی و بین المللی است با سابقه ای بسیار طولانی این جاده سال ۱۳۴۱ ساخته شده است و ظرفیت تردد ماشین های فعلی را ندارد.

در هر شبانه روز، هزاران کامیون و تریلی و تانکر های سوخت از این محور می گذرد، کامیون های عراقی هم مزید بر علت شده است. همین چند روز پیش پنج جوان با یک تانکر سوخت تصادف کردند و هر پنج تا جزغاله شدند و سوختند واقعا اگر این اتفاق در مسیر تهران واقع می شد چه سر و صدایی می شد اما کسی بفکر این جاده نیست مسیری که فقط چهل کیلومتر است و بخشی از ان هم زیر سازی شده بعلت اتوبان خلیج فارس رها شد تا کی مردم رامشیر باید شاهد از دست دادن فرزندانشان باشند.

روزانه صدها نفر از رامشیر بخاطر کار در بندر ماهشهر و بندر امام و بخاطر رفتن به دانشگاه در این مسیر تردد دارند و تمام خانواده ها و دانشجویان و کارگران با استرس این مسیر را طی می کنند و خانواده ها هم مضطرب و نگرانند بخاطر خدا فکری بحال این جاده کنید نماینده محترم چرا به بفکر این جاده نیست؟ اگر چه در خم کوچه مسیر رامشیر تا سه راهی کوپال مانده است.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • الهایی با سلام خدمتی مسولانی که این خبر رو میخونند یه خورده غیرتتون رو به کار بیندازید و تصاویر مربوط به تصادف اخیر رو ببینید چه حالی بهتون دست میده جاده رامشیر که قسمت اصلیش خاک ریزی شده و رها شده است و زیاد کاری نداره پیمانکاری که میاد میتونه ظرف مدت یکسال میتونه کارو تحویل بده پهلهاش ساخته شده خواهشمند است استاندار و فرماندار محترم شهرهای ماهشهر و رامشیر همتی کنید و این جاده مرگ رو اجرایی کنید که این برای شما و خانوادتون باقیات الصالحات میمونه تورو خدا انجامش بدین ما تو این منطقه پول کم نداریم همش داره میره تهران 1 درصد تولید یک روز منطقه میشه جاده رو با طلا اسفالت کرد نه با قیر اگه این جاده تو تبریز یا جا های دیگه بود الان چهار روزه ساخته بودنش ولی این توی یه منطقه ای که همش پول از زباله هاش جارو میکنند دولتمردان بنام خوزستان
    • رامشیری عزیز این جاده که مورد استفاده خواص یعنی مسولین شهرستان نیست بلکه مورد استفاده عوام یعنی کارگران و مردم عادی هست شما ببینید کدام مسول این شهرستان در این جاده تردد می کند هر چند طبق قانون و بخشنامه ها صراحتا تاکید شده رؤسا و مسولین باید در منطقه و محلی که خدمت می کنند زندگی نمایند اما آقایانی که صبح زود به شهرستان عزیمت و در عصر به منازل خود در شهرستان محل زندگی مراجعت مینمایند و مجبورند مسایل زندگی شخصی خود را رتق و فتق نمایند و هنوز خستگی کار و تردد را دارند چه موقع میرسند مجموعه خود و مشکلات این مردم نگون بخت و کم توقع را مدیریت نمایند هر چند برخی مدیران دلسوز و پای کار وجود دارند و جای تقدیر و تشکر از آنان وجود دارد ولی این مردم به گردن مسولین خیلی حق دارند همانگونه که حضرت امام خمینی (ره) فرمودند : مردم ولی نعمتان ما هستند. باید مسولین حواسشان را خوب جمع کنند خداوند ناظر بر اعمالمان هست.