معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشکده علوم پزشکی بهبهان:

پروژه بیمارستان ولیعصر(عج) بهبهان فعال است

خورنا: مهندس ظفری گفت: اکنون در مرحله شناسایی پیمانکار هستیم ، یک مناقصه دو مرحله ای نیز در دانشگاه جندی شاپور اهواز متولی اصلی اجرای پروژه در حال برگزاری است.

به گزارش خورنا، مهندس ظفری معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشکده علوم پزشکی بهبهان به سوال مطرح شده توسط  خبرنگار بهبهان نیوز مبنی بر «نتیجه تامین اعتبار بیمارستان ولیعصر بهبهان چه شد؟» اینگونه پاسخ داد:پروژه احداث بیمارستان ولیعصر بهبهان قدمتی ۳۰ ساله دارد ، استارت این پروژه در سال ۶۲ توسط خیرین زده شد. متاسفانه به دلیل کمبود منابع در همان فاز اولیه طرح به طور کلی متوقف شد.

ظفری افزود: پروژه بیمارستان ولیعصر بهبهان تا سال ۸۹ یک پروژه راکد بود ، در سال ۹۰ توانستیم این پروژه را به عنوان یک پروژه ملی معرفی کنیم  و در قالب قانون بودجه تامین اعتبار نماییم که در همان سال چیزی بالغ بر ۲ میلیارد و پانصد میلیون تومان اعتبار جهت پروژه مصوب شد که میزان ۱ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان آن تخصیص داده شد .

معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشکده علوم پزشکی بهبهان  ادامه داد:در فاز اول استحکام بنا ، تاسیسات فاز اول و  سرامیک کاری و اسکلت بندی فاز ۲ پروژه صورت گرفت. در سال ۹۱ نیز در روند مثبت پروژه ۴ میلیار و ۵۰۰ میلیون تومان دیگر اعتبار تصویب شد که فقط ۵۰۰ میلیون آن تخصیص داده شد .در سال ۹۲ با پیگیری نماینده شهرستان و دانشکده علوم پزشکی بهبهان توانستیم تخصیصی ۷۰ درصدی جهت پروژه بگیریم .

وی ضمن بیان اینکه موجودی ریالی طرح در حال حاضر مبلغ قابل قبولی است افزود:در حال حاضر در مرحله شناسایی پیمانکار هستیم و یک مناقصه دو مرحله ای نیز در دانشگاه جندی شاپور اهواز متولی اصلی اجرای پروژه در حال برگزاری بوده  و روند قانونی کار در حال پیگیری است.

ظفری با رد شایعه راکد شدن پروژه بیمارستان ولی عصر(عج) بهبهان تاکید کرد : ابتدا مهندسین مشاور نقشه های طرح را آماده کردند، برآوردها صورت گرفت و تامین اعتبارشد و ان شاء الله به زودی شاهد روند اجرایی پروژه خواهیم بود.

وی در پایان گفت: پروژه فعال و در حال طی مراحل اجرایی و برگزاری مناقصه بوده و با تلاشهایی که نماینده شهرستان، دانشکده علوم پزشکی بهبهان و معاونت راهبردی ریاست جمهوری انجام داده اند ان شاء الله بتوانیم این پروژه مهم را در سطح شهرستان به اتمام برسانیم.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ناشناس بهبهان در مظلومیت میسوزد ومیسازد.شهری که موسعولینی کم تلاش دارد.که تا بحال همانطور قدیمی مانده.ولی با عرض پایین.چرا.نه جادهای درست حسابی دارد.خیابانهای شهر وکوچهایش انگار زیر ترکشهای خمپاره دشمن بوده.چرا به این شهر قدیمی مسئولیتش رسیدگی نمیکنند.واین هم از بیمارستانی که اندازه بچه۲۷ سلمان سن دارد.ولی هنوز درست نشده.خواهشن بداد این شهر و مردمش برسید. سپاس گذارم.
  • رضا بهبهان در مظلومیت میسوزد ومیسازد.شهری که موسعولینی کم تلاش دارد.که تا بحال همانطور قدیمی مانده.ولی با عرض پایین.چرا.نه جادهای درست حسابی دارد.خیابانهای شهر وکوچهایش انگار زیر ترکشهای خمپاره دشمن بوده.چرا به این شهر قدیمی مسئولیتش رسیدگی نمیکنند.واین هم از بیمارستانی که اندازه بچه۲۷ سلمان سن دارد.ولی هنوز درست نشده.خواهشن بداد این شهر و مردمش برسید. سپاس گذارم.