رئیس شورای شهر ماهشهر: هیچ مشکلی در خصوص آبگرفتگی خیابان های شهر نخواهیم داشت

خورنا: رئیس شورای اسلامی شهر بندر ماهشهر گفت:  با تهمیداتی که در جلسه بحران اندیشیده شد، هیچ مشکلی در خصوص آبگرفتگی خیابان ها و معابر در سطح شهر نخواهیم داشت.

رئیس شورای اسلامی شهر بندر ماهشهر در گفتگو با خبرنگار خورنا در ماهشهر اظهار کرد: با توجه به پیش رو بودن فصل زمستان و آغاز بارندگی ها، برای دفع آب های سطحی کمیته بحران تشکیل شده که هر هفته دستور کاری تعین و پس یک هفته گزارش داده می شود.

نافع آلبوغبیش در خصوص آبگرفتگی خیابان های شهر بیان کرد: نقاط آبگیر سطح شهر شناسایی و تمهیداتی  برای انتقال آبهای سطحی به کانال خور اندیشیده شده است که در مناطق مختلف شهر از جمله خیابان شریفی، چمران، اروند، خرداد و دیگر خیابان های همجوار آبهای سطحی به وسیله کانالهایی جمع آوری و به خور ریخته می شوند.

وی همچنین ادامه داد: در مناطق پشت شهربانی و فاز ۵ شرکت خصوصی مجری خور که شامل محدوده پل طالقانی تا پل دانشگاه میباشد، مکلف به تمهید کانورت هایی در قسمت های حاشیه خور شده تا در موقع بارندگی آبهای سطحی آن مناطق پس از جمع آوری به وسیله کانالها به خور منتقل شود.

آلبوغبیش در خصوص آبگرفتگی دیگر مناطق شهر اظهار داشت: با تهمیداتی که در جلسه بحران اندیشیده شد، هیچ مشکلی از لحاظ آبگرفتگی خیابان ها و معابر در سطح شهر نخواهیم داشت.

رئیس شورای اسلامی شهر بندر ماهشهر در ادامه بیان کرد: با توجه به اجرای پروژه فاضلاب وزارت نیرو که پروژه ملی است، مجری طرح موظف به اجرای روکش آسفالت شده است که این روکش به صورت کوتاه مدت انجام خواهد شد و پس از اعلام اینکه دیگر شرکت ها مشکل حفاری ندارند شهرداری با انجام زیر ساخت های مناسب روکش آسفالت را انجام خواهد داد.

آلبوغیش در پایان در خصوص آسفالت خیابانهای شهرک طالقانی خاطرنشان کرد: در کلیه نقاط شهرک طالقانی روکش آسفالت  به صورت کامل انجام شده است.

انتهای خبر/ اسماعیل طرفی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • محمد سلام اگر 5میلیمتر بارون بباره گوش رییس شورای شهر را بگیرین بیارین تو کوی آزادگان تا وضع آبگرفتگی را ببینه. آخه کسی مجبورش کرده که دروغ بگه؟
  • شهروند فاز پنج واقعا جای تاسف داره ، اخه دروغ واسه چی ؟! باور کنین وقتی بارون بیاد ما میتونیم حتی قایق تو خیابونها بیاریم وضع بسیار بدی داره ....