شهردار آبادان: پروژه پل امام رضا (ع) آبادان ۱۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد

خورنا: محمودرضا شیرازی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در آبادان اجرای پروژه پل امام رضا (ع) به عنوان اولین پل روگذر در سطح شهرستان آبادان به عنوان یکی از پروژه‌های بسیار مهم توصیف کرد و اظهار داشت: برای اجرای این پروژه بیش از ۲۸ میلیارد ریال هزینه خواهد شد.
شهردار آبادان از پیشرفت فیزیکی ۱۰ درصدی این پروژه خبر داد و گفت: طبق برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته این پروژه در مدت زمان ۱۸ ماه آماده بهره‌برداری خواهد شد.
وی با بیان اینکه کار جابه‌جایی تأسیسات مشخص و کاملاً انجام شده خاطرنشان کرد: خوشبختانه اجرای شمع‌های پل با هیچ کدام از خطوط اصلی آب و فاضلاب تداخل ندارد.
شهردار آبادان با اشاره به اینکه به‌منظور جابه‌جایی فونداسیون پل نیاز به جابه‌جایی قسمتی از خطوط است افزود: در این زمینه توافقات لازم با شرکت آبفا همراه با تعامل و همکاری فرماندار آبادان انجام شد.
وی در ادامه ضمن تشکر از شهروندان به‌ویژه کسبه‌ای که به دلیل اجرای این پروژه در تردد و کار و کاسبی آنها اختلال ایجاد شده گفت: توسعه زیربنایی و اصولی یک شهر بدون همکاری همه بخش‌های و تعامل هر چه بیشتر شهروندان امکان‌پذیر و میسر نمی‌شود.
شیرازی اظهار داشت: امیدواریم با بهره برداری قبل از موعد مقرر از پروژه مذکور، طعم حلاوت و شیرینی آن را به مردم بچشانیم.
شیرازی در ادامه از احداث بلوار ساحلی حد فاصل تانکی ابوالحسن تا خیابان کشتارگاه با هزینه‌ای بالغ بر ۸/۱۱میلیارد ریال خبر داد و گفت: زیرسازی و آسفالت خیابان‌های ذوالفقاری با اعتبار ۴ میلیاردی، احداث بولوار حد فاصل شیلات تا بازرگانی با ۱۷ میلیارد ریال اعتبار از جمله پروژه‌های در دست اقدام این شهرداری است.