افزودن ۵ دستگاه اتوبوس به ناوگان اتوبوسرانی خرمشهر

خورنا : قاسم عبادی اظهار داشت: در حال حاضر ۴۰ دستگاه اتوبوس در خطوط شهری به شهروندان خرمشهری خدمات حمل و نقل ارائه می‌دهند.
به گزارش خورنا و به نقل از فارس، وی ادامه داد: باتوجه به آغاز سال تحصیلی جدید و اوج استفاده دانش‌آموزان و شهروندان از وسایل حمل و نقل عمومی پنج دستگاه اتوبوس جدید خریداری شد.
رئیس ناوگان اتوبوسرانی خرمشهر افزود: این تعداد اتوبوس با آغاز سال‌تحصیلی جدید به ناوگان اتوبوسرانی خرمشهر برای ارائه خدمات هرچه بهتر به دانش‌آموزان افزوده می‌شود.
وی با اشاره به اجرای قانون هدفمند کردن یارانه‌ها و اصلاح قیمت حامل‌های انرژی، ادامه داد: افزایش نرخ کرایه‌های مسافربرهای شخصی و دولتی باعث شد بیشتر مردم به سمت استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی به‌ویژه اتوبوس روی آورند.
عبادی تصریح کرد: در همین راستا و باتوجه به استفاده گسترده شهروندان و دانش‌آموزان از وسایل حمل و نقل عمومی به ویژه اتوبوس در فصل بازگشایی مدارس خودروهای موجود جواب‌گوی نیاز شهروندان و دانش‌آموزان نیست.
وی گفت: باتوجه به همکاری نماینده مردم خرمشهر در مجلس شورای اسلامی رایزنی برای خرید ۱۵ دستگاه اتوبوس جدید همچنان ادامه دارد.
رئیس ناوگان اتوبوسرانی خرمشهر اضافه کرد: امیدواریم در ابتدای مهرماه بتوانیم این تعداد اتوبوس کولردار را وارد ناوگان در راستای ارائه خدمات مطلوب به شهروندان کنیم.
وی از مسئولان استانی، سازمان شهرداری‌ها و … خواست در راستای خدمت‌رسانی هرچه بهتر به شهروندان خرمشهری همکاری بیشتری برای رفع مشکلات فراروی این ناوگان داشته باشند.
عبادی با اشاره اقدامات انجام شده به‌منظور واگذاری ناوگان اتوبوسرانی خرمشهر به بخش خصوصی افزود: باوجود اطلاع‌رسانی گسترده انجام شده متاسفانه بخش خصوصی استقبالی از این اقدام تاکنون نداشته است.
وی خاطرنشان کرد: بالابودن هزینه‌های تعمیر و نگهداری، مشکلات تأمین سوخت، پایین بودن درآمد و … از جمله دلایل عدم استقبال بخش خصوصی در این زمینه است.
رئیس ناوگان اتوبوسرانی خرمشهر ابراز امیدواری کرد با همکاری مسئولان شاهد ارائه خدمات مطلوب حمل و نقل در آستانه فصل بازگشایی مدارس باشیم.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • نام(لازم)... امیدوارم اتوبوسهای آبادان وخرمشهر در یک راستا باشند که دریک هدف مشترک باشند