تیم فوتسال هومن سازه ماهشهر از سد میزبان خود گذشت

 خورنا: سرمربی تیم فوتسال اقتدار نوین فردوسی مشهد گفت: بازیکنان در جو بد سکوهای ماهشهر زحمت خودشان را کشیدند اما نتیجه بازی برای تیمی که عزم صعود دارد راضی‌کننده نیست.

به گزارش خورنا به نقل از روابط عمومی اداره‌کل ورزش و جوانان خراسان‌رضوی، احمد نعمتی پس از تساوی ۳ بر ۳ تیمش مقابل میزبان خود تیم فوتسال هومن ماهشهر اظهار داشت: بازی خیلی خوبی بود و بازیکنان تیم ما خیلی زحمت کشیدند اما کسب یک امتیاز برای ما که قصد صعود به لیگ برتر داریم اصلا خوب نیست.

وی ضمن اشاره به جو بد سکوهای سالن محل برگزاری این رقابت گفت: برای پیروزی به ماهشهر رفته بودیم اما رفتارهای نامناسب تماشاچیان و دوبار توقف بازی موجب شد بازی از روند عادی خود خارج شود و نتوانیم امتیاز کامل را از این دیدار کسب کنیم.

سرمربی تیم فوتسال اقتدار نوین فردوسی مشهد درباره حریف بعدی تیمش گفت: پنجشنبه ۱۶ آذر ماه جاری از ساعت ۱۵:۳۰ دقیقه در سالن شهید فیاض‌بخش مشهد میزبان تیم مدعی و صدر جدولی گیتی پسند اصفهان خواهیم بود.

تیم فوتسال اقتدار نوین فردوسی مشهد با ۷ امتیاز بعد از تیم‌های ۹ امتیازی گیتی پسند اصفهان، تاسیسات دریایی تهران و پروفیل زالی مشهد در جایگاه چهارم جدول رده‌بندی لیگ دسته یک فوتسال کشور قرار دارد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *