طی مراسمی، امام جمعه جدید رامشیر معارفه شد

خورنا: طی مراسمی حجت الاسلام و المسلمین موسوی به عنوان امام جمعه شهرستان رامشیر معرفی و از زحمات حجت الاسلام و المسلمین سلمانپور امام جمعه سابق شهرستان رامشیر تقدیر شد.

به گزارش خورنا، طی مراسمی با حضور حجت الاسلام والمسلمین سید احمد تقوی معاونت گزینش ائمه جمعه کشور، اسعدی فرماندار شهرستان رامشیر، بهمئی نماینده مردم رامهرمز و رامشیر در مجلس شورای اسلامی، محمدزاده رئیس دفتر شورای سیاستگذاری ائمه جمعه خوزستان و سایر مسئولین محلی و جمعی از مردم، حجت الاسلام و المسلمین موسوی به عنوان امام جمعه شهرستان رامشیر معرفی و از زحمات حجت الاسلام و المسلمین سلمانپور امام جمعه سابق شهرستان رامشیر تقدیر شد.

فرماندار رامشیر در این جلسه اظهار داشت: مدیریت؛ نعمت، فرصت و امانت است. لذا باید در طول مسئولیت خود با تلاش بیشتر و سبقت در پیگیری امور مردم بتوانیم توشه ای برای آخرت اندوخته و این امانت را سالم به دیگری تحویل دهیم.

وی افزود: تعاملی سازنده و در چهارچوب قانون لازمه پیشرفت در امور است و اظهار امیدواری کرد که با تعامل، امور مردم بیش از پیش پیگیری گردد.

حجت الاسلام و المسلمین تقوی معاونت گزینش ائمه جمعه کشور ضمن تقدیر از زحمات حجت الاسلام والمسلمین سلمانپور امام جمعه سابق رامشیر، حجت الاسلام والمسلمین موسوی را به عنوان امام جمعه جدید شهرستان رامشیر معرفی و به تشریح جایگاه نماز جمعه از دیدگاه اسلام پرداخت.

وی اظهار داشت: نماز جمعه محور وحدت و منتسب به اسلام است و ائمه جمعه می بایست محور وحدت باشند.

تقوی افزود: امام جمعه باید خود را متعلق به همه مردم و گروهها بداند و امام جمعه موفق کسی است که از حمایت مردم و مسئولین برخوردار باشد.

در پایان امام جمعه شهرستان رامشیر حجت الاسلام و المسلمین موسوی ضمن تقدیر و تشکر از استقبال خوب مردم و مدیران همگان را به رعایت تقوای الهی توصیه نمود و افزود رسالت اصلی امام جمعه پیگری امور فرهنگی و ایجاد وحدت و همدلی است و همگان را برای حل مشکلات فرهنگی دعوت به همکاری نمود.

وی در پایان اظهار امیدواری کرد که همه مدیران بتوانند با وحدت در پیگیری امور مردم توفیق یابند.