سیدجلال: شماره۴ نبود، ۴۴ پوشیدم/ ماچالا مربی باکلاسی است

سيدجلال: شماره۴ نبود، ۴۴ پوشيدم/ ماچالا مربی باکلاسی است

همیشه به پیراهن شماره ۴ علاقه دارم اما چون در الاهلی یک بازیکن قدیمی این پیراهن را می پوشد به عشق ۴، شماره ۴۴ را انتخاب کردم.

فوتبال ايران- سيد جلال حسيني که بعد از جام جهانی راهی لیگ ستارگان قطر شداز سختی این لیگ صحبت می کند.

به گزارش سايت فوتبال ايران،حسيني مي گويد:« همه فکر می کنند بازی در لیگ قطر آسان است اما واقعا اینطور نیست. گرما وحشتناک است و هوا هم شرجی. از شمال هم شرجی تر. بازی در این درجه حرارت واقعا مشکل است. باید اینجا باشید و بازی کنید تا به حرفهای من برسید. بدن یک بازیکن باید آماده باشد که بتواند در این لیگ سخت موفق شود. خدا را شکر ما در دو بازی گذشته دو برد بدست آورده ایم. 7 گل زده ایم و دو گل خورده ایم. یک آمار خوب که امیدوارم بتوانیم این روند موفق را ادامه دهیم و همچنان یکی از امیدهای قهرمانی باشیم»

میلان ماچالا از سیدجلال راضی است. حسینی در این باره می گوید:« ماچالا مربی باکلاسی است. او از نظر فنی در سطح بالایی قرار دارد و به خوبی توانسته تیم را به هماهنگی برساند. او از بازی من راضی است و خط دفاعی را به من سپرده تا هدایتش کنم. در کرنرها به من اجازه نفوذ می دهد و کلا به بازی من علاقمند است. من هم انرژی ام را گذاشته ام تا جواب اعتماد او را بدهم.»

اما مجتبی جباری. رابطه سیدجلال با هم تیمی اش در الاهلی چطور است؟ مدافع تیم ملی می گوید:« با مجتبی رفیق صمیمی هستم. او در هماهنگ شدن من با تیم خیلی کمک کرد و همیشه کنارم بود. از نظر فکری هم به من کمک زیادی کرد و الان هم برای الاهلی فوق العاده بازی می کند. »

سیدجلال در الاهلی پیراهن شماره ۴۴ را می پوشد! حالا چرا ۴۴؟ سیدجلال می گوید:« من همیشه به پیراهن شماره 4 علاقه دارم اما چون در الاهلی یک بازیکن قدیمی این پیراهن را می پوشد به عشق 4، شماره 44 را انتخاب کردم تا با این پیراهن در لیگ قطر بازی کنم.»