ایجاد جنگ نیمه سخت سیاسی و اطلاعاتی در انتخابات اسفند ماه

خورنا: وزیر اطلاعات دامن زدن به اختلافات داخلی بویژه اختلاف در جریان‌های ارزشمدار، ملتهب ساختن فضای سیاسی کشورو زیر سوال بردن سلامت انتخابات، ایجاد جنگ نیمه سخت سیاسی و اطلاعاتی، دامن زدن به اغتشاشات اجتماعی در قالب نارضایتی‌ها را از جمله طرح‌های دشمن در آستانه انتخابات مجلس نهم بیان کرد.

وزیر اطلاعات جمهوری اسلامی ایران گفت: وضعیت اقتصاد جهانی به گونه‌ای نیست که بتوان با مصوبه‌ای کشوری را از هستی ساقط کرد.

حجت الاسلام حیدر مصلحی دوشنبه شب در مسجد سید اصفهان با اشاره به تلاش استکبار برای ترویج یاس و ایجاد جنگ روانی علیه ایران اسلامی، افزود: همانگونه که رهبر معظم انقلاب فرمودند وضعیت فعلی ما قرار گرفتن در شعب ابی طالب نیست بلکه وضعیت ما بدر و خیبر است.

وی اظهار داشت: تحریم‌های بی‌اثر غرب علیه نظام اسلامی برای ما تهدید نیست بلکه فرصت است و تاکنون برکات فراوانی داشته است.

وی تصریح کرد: اگر استکبار دانشمندان ما را مذبوحانه ترور می کند بدلیل این است که می‌بینند تحریم‌های آنها نتوانسته جلوی پیشرفت نظام اسلامی را بگیرد.

وزیر اطلاعات به هشدارهای رهبر معظم انقلاب درباره وضعیت بدر و خیبری کشور اشاره کرد و گفت: مبلغین، دلداده ها و کسانی که رسالت بصیرت بخشی به مردم را برعهده دارند، ابعاد مختلف بدر و خیبر را باید برای مردم بیان کنند.

وی تاکید کرد: امروز تمام قارون‌های منطقه با حمایت استکبار دست به دست هم داده‌اند تا در مقابل نظام اسلامی بایستند و همانند جنگ خندق و خیبر نظام اسلامی را از پای درآورند ولی پیروزی قطعی با اسلام و مسلمین است.

حجت الاسلام مصلحی با اشاره به اینکه دشمن ۱۵ طرح برای مقابله با نظام اسلامی در آستانه انتخابات مجلس در دست اقدام دارد، گفت: مدیریت ولایی به بهترین وجه مدیریت می کند، هشدار می دهد، مراقب است و راه را می نمایاند.

وزیر اطلاعات دامن زدن به اختلافات داخلی بویژه اختلاف در جریان‌های ارزشمدار، ملتهب ساختن فضای سیاسی کشورو زیر سوال بردن سلامت انتخابات، ایجاد جنگ نیمه سخت سیاسی و اطلاعاتی، دامن زدن به اغتشاشات اجتماعی در قالب نارضایتی‌ها را از جمله طرح‌های دشمن در آستانه انتخابات مجلس نهم بیان کرد.

وی همچنین، ترویج روحیه بی‌اعتمادی به نظام و تعمیم برخی ضعف‌ها به کل نظام، کشاندن موج بی‌ثباتی منطقه به داخل کشور، راه‌اندازی جنگ روانی برای کاهش مشارکت عمومی مردم در انتخابات مجلس، سوء استفاده از اختلافات قومی و قبیله‌ای، تشدید تحریم های اقتصادی و فضا سازی جنگ رسانه‌ای برای ایجاد رعب و وحشت در ملت را از مهمترین برنامه‌های دشمن تا زمان برگزاری انتخابات آتی مجلس عنوان کرد.

وزیر اطلاعات با بیان اینکه انتخابات مجلس نهم از ویژگی‌های خاصی برخوردار است تصریح کرد: این انتخابات، مشارکت گسترده مردم را می‌طلبد.

وی تاکید کرد: نیروهای علاقه‌مند به انقلاب باید توجه داشته باشند که حضور گسترده مردم در انتخابات، پاسخ محکمی به دشمن است و لذا باید برای بصیرت بخشی مردم در این زمینه تلاش کنند.

حجت الاسلام مصلحی با اشاره به اشرافیت وزارت اطلاعات بر تحرکات دشمن در داخل و خارج گفت: اگر در گوشه‌ای اتفاقی می‌افتد به خاطر هجمه سنگینی است که دشمن تدارک دیده است.

حجت الاسلام مصلحی در بخش دیگری از اظهارات خود مهمترین مشکل دوران امیر المومنین (ع) را مردمی بصیرت ناپذیر دانست و افزود: مردم ما با حضور خود در عرصه های مختلف از جمله ۹ دی نشان دادند، ملتی بصیرت پذیر هستند.

وی تصریح کرد: این روحیه را باید با تبعیت از گفتمان امام(ره) و رهبری دنبال کرد نه گفتمان‌های دیگری که برخی دنبال می‌کنند که این هشیاری می‌طلبد.

وزیر اطلاعات اظهار داشت: وقتی رهبر معظم انقلاب در مسائل منطقه ورود و بحث بیداری اسلامی را مطرح می‌کنند، پس از برگزاری همایش بیداری اسلامی شاهدیم که دشمنان اعتراف می‌کنند که حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبری بیداری اسلامی را بر عهده دارد.

وی تاکید کرد: برغم اینکه دشمن در تلاش است انقلاب و مدیران انقلاب را به سمت بحران داخلی بکشاند، رهبر معظم انقلاب به بهترین وجه جهان اسلام را راهنمایی می‌کنند.

حجت الاسلام مصلحی با اشاره به اینکه رهبر معظم انقلاب در ۱۲ سال پیش بحث خواص و عوام را مطرح کردند، خاطرنشان کرد: ریزش‌ها و رویش‌ها در تاریخ وجود داشته و دارد و نباید از این مساله هراس داشت.

وی یادآور شد: در جایی که خواص اصحاب جبهه حق همچون زبیر که پیرو حضرت علی (ع) بود، به واسطه تحرکات فرزندش و زمینه سازی برای انحراف خواص به ورطه مقابله با ولی خود کشیده شد، وجود دارد، جایی برای این پرسش نیست که چرا فردی که تا چندی پیش داعیه انقلابی داشت امروز ریزش پیدا کرده است.

وزیر اطلاعات گفت: در برابر جبهه حاکمیت صالحان مجموعه‌ای مانع تراش وجود دارند که مانع از ایجاد حکومت صالحان می‌شوند و در کنار آنها زمینه سازانی هستند که عمدتا از جبهه خواص اهل حق بوجود می‌آیند و یاران آنها می‌شوند.

وی تصریح کرد: اگر حاکمیت و خود خواص اهل حق بر وضعیتشان مراقبت نداشته باشند، مرور زمان آنها را در جرگه زمینه سازان قاتلان صالحان قرار می‌دهد.

بر اساس گزارش ایرنا، حجت الاسلام مصلحی همچنین با اشاره به حرکت متناسب با شرایط جامعه توسط ائمه اطهار (ع) گفت: ۱۴ معصوم (ع) همانند یک فرد واحدی هستند که در هر دوره ای با هدف اقامه دین مناسبترین راه را برگزیده‌اند.

وی با بیان اینکه اسلام به ابعاد مختلف فردی و اجتماعی انسان توجه دارد، گفت: ابعاد فردی زمینه ساز حرکت‌های فرد در ابعاد اجتماعی است.

به گزارش ایرنا،حجت الاسلام مصلحی با اشاره به حدیث سلسله الذهب تصریح کرد: در راس رسالت های اجتماعی انسان اقامه دین به رهبری ولی خدا است و بر همین اساس اقامه قسط و عدل نیز به واسطه پرورش در فضای ولایی محقق خواهد شد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *