افتتاح دانشگاه پیام‌نور هندیجان در آغاز دهه فجر

خورنا: فرماندار هندیجان از افتتاح دانشگاه پیام‌نور این شهرستان در آغاز دهه فجر خبر داد.

بهروز فرج‌اللهی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در هندیجان ‌اظهار کرد: دانشگاه پیام‌نور هندیجان قرار است که در قالب یک ساختمان دو طبقه و با شش کلاس، یک سالن و یک آزمایشگاه در طبقه دوم آن در دهه مبارکه فجر افتتاح شود.
وی افزود: با توجه به محدودیت زمانی موجود نیازمند همکاری برخی ادارات و سازمان‌ها برای بهره‌برداری هرچه سریع‌تر از ساختمان دانشگاه هستیم.
فرماندار هندیجان خاطرنشان کرد: توسعه انشعابات برای دسترسی سریع دانشگاه به برق، آسفالت جاده کمربندی روبه‌روی دانشگاه تا نزدیکی‌های در ورودی دانشگاه، محوطه‌سازی دانشگاه و ایجاد فضای سبز در آن از جمله اقدامات ضروری است که باید تا پیش از افتتاح ساختمان صورت گیرند.
فرج‌اللهی درخصوص رشته‌های تحصیلی این دانشگاه تصریح کرد: در این دانشگاه ۶۵۰ نفر دانشجو در رشته‌های مختلف مدیریت صنعتی، مدیریت بازرگانی، مدیریت جهانگردی، الهیات گرایش تاریخ، فرهنگ و تمدن، ادیان و عرفان و روانشناسی، ادبیات زبان انگلیسی، علوم اجتماعی و علوم اقتصاد به تحصیل خواهند پرداخت.
وی با اشاره به اینکه هندیجان دارای قابلیت‌های بالقوه‌ای است، اظهار کرد: با راه‌اندازی دانشگاه پیام‌نور در شهرستان هندیجان شاهد شکوفایی استعدادها و توانایی‌های جوانان این شهرستان و همچنین شهرستان‌های اطراف در زمینه‌های علمی و پژوهشی خواهیم بود.
فرماندار هندیجان در پایان با بیان اینکه راه‌اندازی دانشگاه در هر شهری از نشانه‌های پیشرفت علمی آن شهر است، گفت: امیدواریم با همکاری‌های به‌جا و به موقع مسئولان شهرستان و حمایت آنها از دانشگاه‌ها و محیط‌های علمی و آموزشی شاهد شکوفایی نسل جوان در مسیر بهبود وضعیت علمی کشور عزیزمان باشیم.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • روح سرگردان بابا پوسیدیم تواین دانشگاه مرسی ازلطفتون ترخداافتتاح کنید باباپیرشدیم تواین مهدکودک..کلنگ بدین دست دانشجوها سه سوت میسازیمش...