شایعه‌ بستری‌شدن احمدی‌نژاد تکذیب شد

خورنا: همزمان با ادامه چهارمین سفر استانی هیات دولت به اسلامشهر، برخی سایت‌ها اعلام کردند که احمدی‌نژاد بیمار و در بیمارستان بستری است.

ایرنا در این‌باره نوشت: احمدی‌نژاد که از ساعت ۹:۳۰ صبح امروز به اسلامشهر آمده بود، پس از استقبال گرم و صمیمی مردم در ورزشگاه خلیج‌فارس این شهرستان به سخنرانی پرداخت. سپس دیدار چهره به چهره رییس‌جمهوری با شماری از مردم اسلامشهر انجام شد.

احمدی‌نژاد در حاشیه این دیدار در پاسخ به سوال خبرنگاری که از او درباره شایعه بیمار شدنش پرسید، گفت: من اکنون برای انجام چهارمین سفر استانی در اسلامشهر هستم و تا این لحظه نیز در دیدار چهره به چهره با ۳۰ نفر از مردم ملاقات کرده‌ام.

رییس‌جمهوری ادامه داد: برخی‌ها که چنین شایعه‌هایی را مطرح می‌کنند، بدانند ما برای خدمت به مردم محکم و استوار ایستاده‌ایم. اجازه دهید با این حرف‌ها و شایعات خودشان را خوشحال و راضی نگه دارند.

احمدی‌نژاد در ورزشگاه خلیج‌فارس خطاب به مردم اسلامشهر گفت: در طول مسیر حرکت به سمت محل سخنرانی( ورزشگاه) بسیاری از مردم به من گفتند شما از خیابان‌های مرتب اسلامشهر عبور کردید اما وضعیت کوچه‌ها و محله‌ها مناسب نیست.

رییس‌جمهور در ادامه از مردم پرسید: آیا این سخنان درست است که مردم پاسخ دادند: بله.

وی خطاب به مردم اسلامشهر گفت: در جلسه روز یکشنبه هیات دولت بودجه‌ای اختصاص خواهیم داد که تمامی کوچه‌ها و محله‌های اسلامشهر مرتب شود.

رییس قوه مجریه خطاب به شهرداری و فرمانداری اسلامشهر نیز گفت: می‌خواهم وضعیت کوچه‌های این شهرستان به گونه‌ای باشد که در شان اسلامشهر است.

وی با تاکید بر اینکه مردم اسلامشهر از بهترین‌های مردم ایران هستند به آنان گفت که عملیات اجرایی اتصال این شهرستان به شبکه قطار شهری از سال آینده آغاز خواهد شد.

رییس قوه مجریه با قدردانی از مردم خطاب به آنها گفت: حضور خادمان خود را بهانه قرار دادید و در خیابان‌ها و این اجتماع، عزت و عظمت خود را به رخ جهانیان کشاندید. آمدید به جهانیان بگویید که مردم اسلامشهر هوشیار، بیدار و زنده ایستاده‌اند و برای همیشه در برابر قدرت‌های سلطه‌گر خواهند ایستاد.

چهارمین سفر رییس‌جمهوری و اعضای هیئت دولت به استان تهران پس از بررسی مسایل و مشکلات مردم توسط رییس‌جمهوری بعد از ظهر امروز پایان یافت.