داوود احمدی‌نژاد: گنج قارون جریان انحرافی و ۱۱ روز دورکاری احمدی‌نژاد را تشریح کرد

خورنا: داوود احمدی‌نژاد رئیس سابق پدافند غیرعامل کشور در پاسخ به سؤالی مبنی بر اینکه آیا امیدی به جدایی جریان انحرافی از دولت وجود دارد؟، گفت: نفوذ جریان انحرافی در دولت به قدری زیاد است که باورم نمی‌شود در عمر باقی مانده دولت این جریان رخت بر بسته و دولت را رها کند.

وی جریان انحرافی را جریانی شیطانی دانست و تأکید کرد: شیطان قسم‌ یاد‌کرده تا آخرین لحظه نسبت به انحراف انسان از پای ننشیند. بنابراین نباید باور داشته باشیم که جریان انحرافی دولت را رها کند.

داوود احمدی‌نژاد در پاسخ به سؤال دیگری مبنی بر اینکه آیا شما با محمود احمدی‌نژاد همچنان ارتباط دارید؟، اظهار داشت: بنده از روز اول دولت که احمدی‌نژاد رای آورد وظیفه خود را انجام دادم.

وی با اشاره به ۱۱ روز خانه‌نشینی احمدی‌‌نژاد خاطرنشان کرد: بنده در این حادثه نیز پیش رئیس‌جمهور رفته و وظیفه‌ام را انجام دادم.

رئیس سابق پدافند غیرعامل در پاسخ به این سؤال که اصول‌گرایان باید به چه شکلی برای انتخابات مجلس نهم فعالیت کنند تا جریان انحرافی موفق به حضور در مجلس نشود؟، تصریح کرد: اصول‌گرایان باید دل‌هایشان را به هم نزدیک کنند چرا که جریان انحرافی با پول غارت کرده از بیت‌المال درصدد است عوامل خود را به مجلس بفرستد. جریان انحرافی با گنج قارون می‌خواهد عوامل خود را که عواملی واپس‌گرا و دور از اخلاق، ایمان و انقلاب و ولایت هستند را راهی مجلس کند چرا که با پول حرام هیچ وقت نیروی مومن به مجلس نمی‌برد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *