راه اندازی سامانه ۱۲۴ در رامشیر

خورنا: مسئول اداره بازرگانی رامشیر گفت: به منظور دریافت شکایات مردمی در زمینه تخلفات واحدهای صنفی و بنگاههای اقتصادی،سامانه ارتباطی ۱۲۴ در اداره بازرگانی این شهرستان راه اندازی شد.

به گزارش خورنا، مسئول اداره بازرگانی شهرستان رامشیر گفت: به منظور دریافت شکایات مردمی در زمینه تخلفات واحدهای صنفی و بنگاههای اقتصادی با هماهنگی سازمان بازرگانی خوزستان، سامانه ارتباطی ۱۲۴ در اداره بازرگانی شهرستان رامشیر راه اندازی شد.

 سید باقر آلبوشوکه با اعلام این خبر افزود: راه اندازی سامانه ارتباطی ۱۲۴ از ضروریات و الزامات در امر بازرسی و نظارت بر قیمت و توزیع کالا و خدمات در اداره بازرگانی شهرستان رامشیر بوده است.

 وی ادامه داد: شهروندان رامشیری همانند سایر هم استانی های عزیز می توانند از این پس در صورت مشاهده هر گونه تخلف در واحدهای صنفی و بنگاههای اقتصادی از قبیل گرانفروشی، کم فروشی، عدم صدور فاکتور، عدم نصب برچسب قیمت، فروش کالاهای اجباری و … مراتب را با سامانه ارتباطی ۱۲۴ بطور شبانه روزی گزارش دهند.

 آلبوشوکه گفت: این سامانه با هدف تسریع و تسهیل هرچه بیشتر در امر بازرسی و نظارت بر قیمت و توزیع کالا و خدمات و نیز رسیدگی به شکایات مردمی در زمینه تخلفات اقتصادی و برقراری ارتباط موثر مستمر مردم با اداره بازرگانی شهرستان رامشیر راه اندازی شده است.

 مسئول اداره بازرگانی شهرستان رامشیر تصریح کرد: با راه اندازی این سامانه تعامل دوطرفه با مخاطیان ایجاد و شهروندان می توانند ضمن ارایه گزارش و شکایات مربوط به تخلفات صنفی در سطح شهر با این سامانه از طریق همین سامانه نیز نتیجه پیگیری و بررسی و گزارش و شکایات خود را در کمترین زمان ممکن دریافت دارند.

 آلبوشوکه در پایان گفت: امیدوارم با برقراری ارتباط موثر و سرعت در روند رسیدگی به شکایات مردم در زمینه تخلفات اقتصادی و همچنین تعامل با گروه های هدف بویژه قشر آسیب پذیر جامعه و در نهایت حفظ و رعایت حقوق مصرف کنندگان، شاهد جلوگیری از افزایش بی رویه قیمت ها و نیز تنظیم بازار کالا و خدمات در سطح شهرستان رامشیر باشیم.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *