معاون استاندار: بحث تبدیل بندر امام به شهرستان با جدیت در حال پیگیری است

خورنا: مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری خوزستان گفت: بحث تبدیل شهر بندر امام (ره) به شهرستان با جدیت در حال پیگیری است و به زودی این خواسته به حق مردم محقق می‌شود.

به گزارش خورنا به نقل از ماهشهر امروز، رضا نجاتی در آیین معارفه معاون فرماندار این شهرستان اظهار کرد: شهرستان بندر ماهشهر در همه عرصه‌ها از انقلاب اسلامی گرفته تا دوران دفاع مقدس و دوره سازندگی نقش بسیار ارزنده‌ای را ایفا کرده است.

وی افزود: این شهرستان به لحاظ نیروی انسانی کارآمد و متعهد و همچنین موقعیت اقتصادی دارای ظرفیت بسیار بالایی است که باید از این ظرفیت‌ها به خوبی استفاده شود.

مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری خوزستان با اشاره به عملکرد دولت نهم و دهم تصریح کرد: دولت عدالت‌محور منشأ خدمات بسیار ارزنده و بکری بوده که در دیگر دولت‌ها کم‌نظیر و بی‌نظیر بوده است.

نجاتی ادامه داد: رمز موفقیت دولت مهرورز توجه به مطالبات به حق مردم و تبعیت از ولایت فقیه بوده که این دولت را در خدمتگزاری سرآمد و موفق کرده است.

وی با بیان اینکه مردم ولی‌نعمتان این نظام هستند، خاطرنشان کرد: همه مسئولان باید در راستای خدمت‌رسانی به مردم نهایت تلاش خود را به کار ببرند و در این راه از هیچ تلاشی فروگذاری نکنند.

مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری خوزستان اذعان داشت: خوشبختانه این امر مهم مورد توجه مسئولان ارزشی شهرستان بندر ماهشهر بوده و در این راه از هیچ کوششی دریغ نکرده‌اند.

نجاتی افزود: مسئولان این شهرستان به ویژه فرماندار و معاون جدید وی باید این خدمت‌رسانی خالصانه را همچون گذشته و با جدیت بیشتری ادامه دهند و پاسخگوی خواسته‌ها و مطالبات به حق مردم باشند.

وی اضافه کرد: مسئولان باید فرصت مدیریت را یک فرصت مناسب برای جلب رضایت خداوند بدانند که بدون شک این رضایت بدون جلب رضایت مردم ممکن و مقدور نیست.

در پایان این مراسم، سید جعفر طباطبایی به عنوان معاون فرماندار شهرستان بندر ماهشهر منصوب و معرفی شد.

طباطبایی در کارنامه خود،معاون آموزشی اداره آموزش و پرورش بندرماهشهر،  معاونت و سرپرستی فرمانداری شادگان، فرماندار شهرستان هندیجان، معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری آبادان و سرپرستی فرمانداری باغملک را دارد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • یه ماهشهری عجب حکایتی شده این سربندر.!!!! معلومه خیلیها برای شهرستان شدن شهرک سربندر کیسه های دراز دوختن وگرنه بخشی از خاک یه شهرستانو کسی جدا نمیکنه بذاره به امون خدا تا دست یه عده فرصت طلب بیفته
  • rezarezaei64 سلام من یکی از اهالی شهر بندرامام خمینی هستم بندرامام خمینی بالغ بر 120 هزار نفر جمعیت داره بالغ از یه بیمارستان دریغ از یه جای تفریحی مشکلات امنیت شهر راهزنی های شهر گوشی خودمو 3 بار دزدیدن من افتخار میکنم بچه بندرامام خمینی هستم ما بندرامام خمینی فقط خواستمون اینه بیشتر به شهر برسن بیشتر به مردم توجه کنن مشکلات شهرمونم تا زمانی که شهرستان نشه حل بشو نیست قبول کنید
  • سربندری تابندرامام دو دستی تحویل برادران زحمتکش ماهشهری ندیم جریان شهرستان شدن بندرامام جریان شتروپنبه دانست فقط درصورت چپاول تمامی سربندر به نام محدوده این شهرشهرستان میشه که اون هم بدرد عمه من هم نمیخوه دست مسئولین درنکنه خداقوت
  • سربندری خدابه دادسربندربااین جریان شهرستان شدنش برسه
  • سربندری فرماندارسربندرروز22بهمن حرف جالبی زدوباافتخارگفت منتنهابخشداری هستم که بیشرازهمه همکاران قبلی دوام اوردم من ازشنیدن این حرف خنده تلخی کردم یکی نیست به این اقا بگه شمااینقدر....هستید که مثل یک موربی ازارو م حرف شنو بودی ودودستی به صندلی چسبیدی که تاحالاموندی واگریکم باهمشهریات بودی سریع اقایون ردت میکردن