تجهیز ۱۰ دستگاه اتوبوس خرمشهر به سیستم اتوبلیط

خورنا : قاسم عبادی اظهار داشت: نصب و راه‌اندازی تجهیزات اتوبلیط در راستای تسهیل در پرداخت کرایه‌ها و استفاده از تکنولوژی‌های روز دنیا در دستور کار قرار گرفت.
به گزارش خورنا و به نقل از فارس، وی ادامه داد: نصب و راه‌اندازی تجهیزات سیستم اتوبلیط با اعتبار ۷۵ میلیون تومان در راستای ارائه خدمات هرچه بهتر به شهروندان خرمشهری صورت گرفت.
رئیس سازمان اتوبوس‌رانی خرمشهر با اشاره به اینکه در حال حاضر ۴۰ دستگاه اتوبوس در مسیرهای مختلف شهری به شهروندان خرمشهری خدمات ارائه می‌دهند، افزود: در حال حاضر تنها ۱۰ دستگاه اتوبوس شهری به سیستم اتوبلیط مجهز شده‌اند.
وی با اشاره به فصل بازگشایی مدارس، ادامه داد: در حال انجام رایزنی‌های مختلف در راستای تأمین اعتبار برای تجهیز پنج دستگاه خودروی دیگر به سیستم اتوبلیط هستیم.
عبادی تصریح کرد: همچنین به‌منظور شارژ کارت‌های اعتباری نیز دو دستگاه ثابت و سیار در سطح شهر در نظر گرفته شده است.
وی در خصوص میزان استقبال شهروندان از این طرح، گفت: متاسفانه هنوز استقبال مطلوبی صورت نگرفته البته در این راستا سازمان نیز به‌دلیل عدم تجهیز تمام اتوبوس‌ها تأثیرگذار است زیرا افرادی که اقدام به خرید کارت اعتباری می‌کنند تنها در تعداد محدودی از اتوبوس‌ها حق پرداخت کرایه به‌صورت اتوبلیط دارند.
رئیس سازمان اتوبوسرانی خرمشهر اضافه کرد: هزینه خرید کارت‌های اعتباری ۷۰۰ تومان است و شهروندان نیز می‌توانند به اختیار خود کارت‌های اعتباری را به مبالغ یک هزارتومانی، دوهزار تومانی و پنج هزارتومانی شارژ کنند.
وی با اشاره به اهمیت ارائه خدمات مطلوب حمل و نقل به شهروندان، افزود: این ناوگان از تمام امکانات خود به‌منظور ارائه خدمات مطلوب به شهروندان استفاده میکند.
عبادی ابراز امیدواری کرد با نگاه‌های مثبت و ویژه مسئولان محلی و استانی شاهد حل مشکلات ناوگان اتوبوسرانی خرمشهر در آینده‌ای نزدیک باشیم.
رئیس سازمان اتوبوس‌رانی خرمشهر از مسئولان خواست اتوبوس‌های مجهز و مرغوب‌تری را به ناوگان اتوبوسرانی خرمشهر اختصاص دهند.
وی خاطرنشان کرد: امیدواریم مشکلات فراروی اتوبوسرانی خرمشهر با بازگشایی مدارس این شهرستان برطرف شود و بتوانیم خدمات مطلوبی به شهروندان ارائه دهیم.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *