خانه‌نشینی نایب قهرمان ماهشهری دوومیدانی آسیا

خورنا : کاووس عیدی‌وند اظهار داشت: مهدی کارگرنژاد؛ دوومیدانی‌کار ماهشهری که دو سال گذشته در مسابقات قهرمانی آسیا در سنگاپور به عنوان دومی دست یافته بود به دلیل بی‌توجهی مسئولان دلسرد و خانه‌نشین شده است.
به گزارش خورنا و به نقل از فارس، وی در همین خصوص اضافه کرد: این ورزشکار ماهشهری می‌توانست با توجه بیشتر و حمایت لازم به یکی از پدیده‌های این رشته در آسیا تبدیل شود.
رئیس هیئت دوومیدانی ماهشهر با اشاره به مشکل ایجاد شده برای یکی دیگر از دوومیدانی‌کاران ماهشهری افزود: هاشم غبیشاوی؛ قهرمان مسابقات المپیاد ایرانیان در مسابقات آتش‌نشانان کشور از ناحیه رباط صلیبی آسیب دید و با هزینه شخصی پای خود را عمل کرد.
وی خاطرنشان کرد: امیدوار هستیم که سرنوشت غبیشاوی نیز همانند مهدی کارگرنژاد به خانه‌نشینی و دلسردی ختم نشود.
عیدی‌وند در ادامه از وضعیت پیست دوومیدانی ماهشهر گفت و تصریح کرد: متاسفانه در حال حاضر چیزی حدود ۱۰۰ متر از پیست زمین شهدای ماهشهر را در اختیار داشته و بقیه پیست مدت‌هاست که در حال تعمیر است.
وی اضافه کرد: ورزشکاران مستعد زیادی در رشته دوومیدانی در ماهشهر حضور دارند که در حال حاضر به خاطر در اختیار نداشتن پیست مناسب نمی‌توانیم از توانایی‌های انها استفاده کنیم.
رئیس هیئت دوومیدانی ماهشهر در پایان افزود: با وجود مشکلات فراوان هر ساله در مسابقات دوومیدانی قهرمانی استان خوزستان حاضر می‌شویم.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ماهشهري هردم از اين باغ بري مي آيد شنيدن خبرهاي نااميدكننده از ماهشهر واسه همه يه پديده عادي شده. شهري كه نماينده اش آقاي فلاني باشد و مسئولينش آن باشند .... و فرماندارش اين باشد كه ديديم ...چه انتظاري ميشه داشت؟؟؟؟؟؟