راه‌اندازی دستگاه نئوویز در بیمارستان طالقانی آبادان

خورنا : نصرالله حسونی‌بحرینی اظهار داشت: دستگاه نئوویز به‌منظور عکسبرداری از بیماران از کشور چین خریداری و در حال حاضر در بیمارستان طالقانی نصب و راه‌اندازی شده است.
وی افزود: این دستگاه با حجم بالای کار، در مدت زمان کم می‌تواند به‌طور همزمان جوابگوی چندین بیمار باشد.
به گزارش خورنا و به نقل از فارس، رئیس شبکه بهداشت و درمان آبادان تصریح کرد: عکس‍برداری با سرعت فوق‌العاده و بسیار بالا و همچنین کیفیت بسیار مطلوب عکس از ویژگی‌های منحصر به فرد این دستگاه است.
به گفته وی اعتبار هزینه شده برای این دستگاه ۳۵۰ میلیون تومان بوده که ۳۰۰ میلیون تومان آن را سازمان منطقه آزاد اروند و باقیمانده را دانشگاه علوم پزشکی استان متقبل شده است.
حسونی‌بحرینی اضافه کرد: البته وسایل حفاظتی و جانبی این دستگاه نیز به مبلغ ۱۳۰ میلیون تومان توسط دانشگاه علوم پزشکی تأمین شده است.
وی با اشاره به اینکه راه‌اندازی این دستگاه در بیمارستان طالقانی می‌تواند نیاز مردم آبادان و حتی مناطق همجوار را نیز برآورده کند گفت: همه تلاش‌های انجام شده در راستای فراهم آوردن امکانات و شرایط مناسب برای شهروندان است.
رئیس شبکه بهداشت و درمان آبادان در پایان اظهار داشت: خدمات دستگاه نئوویز با تعرفه دولتی آماده خدمت‌رسانی به مردم شهیدپرور آبادان و حومه است.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *