غلامحسین پیروانی: به بازی خوب امتیاز نمی‌دهند

خورنا : غلامحسین پیروانی شب گذشته پس از تساوی مقابل تیم فولاد خوزستان در نشست مطبوعاتی اظهار داشت: فکر می‌کنم بازی امشب به طور کامل در اختیار تیم فوتبال صنعت نفت بود.
به گزارش خورنا و به نقل از فارس، وی اضافه کرد: در حالی تنها با یک امتیاز زمین مسابقه را ترک کرده که در دقایق پایانی دیدار یک ضربه پنالتی را از دست داده و مهاجم اهل مالی صنعت نفت نیز در محوطه شش قدم توپ را به بیرون هدایت کرد.
وی افزود: همه دیدند که صنعت نفت بازی خوبی را به نمایش گذاشت ولی با این حال به بازی خوب ۳ امتیاز را نمی‌دهند..
سرمربی شیرازی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان با اشاره به بدشانسی این تیم در شب مسابقه به فولاد خوزستان بیان کرد: باید اعتراف کنم که یک تیم بعضی مواقع به شانس نیز احتیاج داشته که تیم ما در شب مسابقه با تیم فولاد خوزستان این شانس را نداشت.
وی در ادامه در خصوص توهین برخی از تماشاگران حاضر در ورزشگاه  به وی گفت: ۲۰ سال است که مربیگری می‌کنم و مطمئن هستم که کسانی که توهین می‌کنند آبادانی اصیل نیستند. آبادانی اصیل به مربی تیمش بی حرمتی نمی‌کند.
سرمربی نفت آبادان همچنین از تغییرات ایجاد شده در ترکیب این مجموعه در مسابقه مقابل فولاد گفت و اضافه کرد: از تغییرات ایجاد کرده درتیمم رضایت کامل داشته  و سعی می‌کنم در بازی‌ها بعدی نیز آرام آرام از بازیکنان جوان‌تر در ترکیب نفت آبادان استفاده کنم.
وی در پایان افزود: در خصوص داوری این مسابقه اظهار نظر کرده و کارشناسان این امر نظر قطعی خود را در این خصوص اعلام می‌کنند.
تیم فوتبال صنعت نفت آبادان در هفته ششم مسابقات لیگ برتر با نتیجه دو بر دو در مقابل فولاد خوزستان متوقف شد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *