بهره‌برداری از فاز نخست اتوبان شادگان بندرامام

به گزارش خورنا به نقل از فارس، حجت‌الاسلام مجید ناصری‌نژاد پیش از ظهر امروز در جلسه شورای اداری شادگان که در محل فرمانداری این شهرستان با حضور مسئولان شهری و استانی برگزار اظهار داشت: این اتوبان مهم که آرزوی دیرینه مردم شادگان است تا پایان سال ۹۰ به‌طور کامل به بهره برداری خواهد رسید.
وی افزود: این مسیر، راه دسترسی مناسب شاهرگ حیاتی شهرستان‌هاست.
نماینده مردم شادگان در مجلس شورای اسلامی بر لزوم همکاری و مساعدت کلیه دستگاه‌ها و ادارات شهرستان از جمله فرمانداری و نیروی انتظامی تأکید کرد و گفت: با توجه به اهمیت این پروژه برای مردم شادگان و تأثیر آن در کوتاه شدن مسیر شادگان به بندرامام خمینی(ره) باید همه مدیران اجرایی با همدلی و همکاری نزدیک در راستای اتمام این پروژه تلاش کنند.
وی با تأکید مجدد بر اهمیت اتمام این راه ارتباطی مهم تصریح کرد: با توجه به اینکه مسئولیت اجرای این پروژه به‌عهده منطقه ویژه اقتصادی بندر ماهشهر است از رئیس این سازمان می‌خواهیم تا با حضور در روزهای دوشنبه هر هفته در شهرستان، بر روند پیشرفت فیزیکی عملیات اجرایی پروژه نظارت مستقیم  داشته و در راستای رفع موانع احتمالی پیگیری‌های لازم را انجام دهند.
رئیس مجمع نمایندگان استان خوزستان یادآور شد: امیدواریم با همت و تلاش هر چه بیشتر مسئولان اجرایی افتتاح فاز نخست این اتوبان شادگان- بندرامام خمینی (ره) در موعد مقرر انجام شود.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *