ایجاد فرصت‌های اشتغال در آبادان و خرمشهر

به گزارش خورنا و به نقل از فارس، بهروز حسینی‌فر صبح امروز در مراسم معارفه سرپرست جدید سازمان منطقه آزاد اروند که با حضور موحدی معاون توسعه مدیریت، حقوقی و امور مجلس، زنجانیان مدیر حقوقی، آهنگران مشاور هماهنگی امور مناطق ویژه اقتصادی و صادقی مدیر ارزیابی عملکرد دبیرخانه شورای هماهنگی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی و معاونان و مدیران این سازمان در محل سازمان منطقه آزاد اروند برگزار شد، اظهار داشت: اولین نیاز شهرهای آبادان و خرمشهر اشتغال است که برنامه‌ها و فعالیت‌های این سازمان با رویکرد اشتغال‌زایی توسعه خواهد یافت.
وی تصریح کرد: با توجه به اینکه سال جاری سال جهاد اقتصادی نامگذاری شده و همه ما سربازان این نظام مقدس هستیم، هدف ما به دنبال اطاعت از فرمان رهبر معظم انقلاب، کارکرد اقتصادی در سازمان منطقه آزاد اروند است.
سرپرست جدید سازمان منطقه آزاد اروند با اشاره به اینکه یکی از نیازهای بنیادین شهرهای آبادان و خرمشهر ایجاد زمینه و بسترهای لازم برای اشتغال است گفت: باتوجه به این موضوع مهم، برنامه‌های تدوین شده این سازمان با رویکرد اشتغال‌زایی توسعه خواهد یافت و همه واحدهای این سازمان رویکرد اشتغال‌زایی و سرمایه‌گذاری را در الویت تصمیم‌گیری‌های خود قرار می‌دهند.
به گفته وی با زمینه‌سازی و بسترسازی برای سرمایه‌گذاری در منطقه آزاد اروند، فرصت‌های اشتغال را برای جوانان این دو شهر ایجاد خواهیم کرد.
حسینی‌فر خاطرنشان کرد: خاک این منطقه به دلیل آغشته بودن به خون پاک شهدای شهر‌های آبادان و خرمشهر، خاکی مقدس و جایگاهی والا دارد که فرصت خدمت‌گذاری در این منطقه موجب افتخار برای هر یک از مسئولان است.
وی در خصوص تغییرات در پیش‌روی سازمان گفت: هیچ‌گونه تغییری در مدیران و مسئولان اجرایی این سازمان نداریم و با همکاری نیروهای جوان و کارآمد موجود در این سازمان نهایت تلاش خود را در عمران و آبادانی منطقه می‌کنیم.
سرپرست جدید سازمان منطقه آزاد اروند در ادامه ضمن تشکر از حضور معاونان و مدیران دبیرخانه شورای هماهنگی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی تصریح کرد: منطقه آزاد اروند با وجود پتانسیل‌های موجود در این منطقه و استعدادهای ویژه‌ای که در زمینه اقتصادی دارد وجه تمایزی منحصر به فرد نسبت به دیگر مناطق آزاد را بیان می‌کند.
وی اضافه کرد: امیدواریم مدیران ارشد دبیرخانه نیز با نگاهی ویژه به این منطقه مساعدت و تعامل خود را ادامه دهند.
حسینی‌فر با بیان اینکه در آینده تعامل‌های خوبی را با مسئولان استان خوزستان خواهیم داشت، افزود: امیدواریم روند فعالیت‌های این سازمان، سرعتی بیش از پیش گرفته و پیشرفت و توسعه این منطقه را شاهد باشیم.
در پایان این مراسم حکم بهروز حسینی‌فر به‌عنوان سرپرست سازمان منطقه آزاد اروند در جمع مدیران این سازمان قرائت و از زحمات مدیرعامل سابق این سازمان تقدیر و تشکر شد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *