منصوریان: بی جهت سه امتیاز را تقسیم کردیم

فوتبال ايران- عليرضا منصوريان سرمربی تیم نفت گفت:امیدوارم در بازی های آینده ایراداتمان را برطرف کنیم و بتوانیم از این تیم جوان یک تیم حرفه ای بسازیم.

به گزارش سايت فوتبال ايران، علیرضا منصوریان در نشست خبری بعد از بازی تیمش مقابل گسترش فولاد عنوان کرد:ما متاسفانه سه امتیاز را بی خود و بی جهت تقسیم کردیم. در دیدار قبلی مان بازی خوبی را انجام دادیم. متاسفانه در این مسابقه بی دلیل سه امتیاز را تقسیم کردیم. تیم ما در برخی اوقات حرفه ای عمل نمی کند.

وی ادامه داد: بحث هوادار در فوتبال ما کلی است. جذب هوادار یک پروسه وحشتناک دارد که ممکن است انجام آن ۱۰ سال طول بکشد. باید برای هوادار امکانات را فراهم کرد. بحث بعدی امنیت شغلی است که باعث بالا رفتن کیفیت بازی ها می شود و این چنین مسابقات جذاب تر خواهند شد و تماشاگران بیشتری می آیند.

سرمربی نفت درباره گل تیم گسترش که از روی ضربه ایستگاهی به ثمر رسید گفت:ما در تمرینات هفتگی مان به طور ثابت ضربه به دروازه را تمرین می کنیم. من زمانی که بازی می کردم هم روی این تمرین کار می کردم.همیشه به دنبال این بودم که کمربند تیمم را محکم ببندم.

منصوریان تاکید کرد:امیدوارم در بازی های آینده ایراداتمان را برطرف کنیم و بتوانیم از این تیم جوان یک تیم حرفه ای بسازیم. ما سال گذشته سهمیه گرفتیم و امسال باید یک نماینده شایسته باشیم.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *