وضعیت جاده امام صادق روز به روز بدتر می شود/ وضعیت بد نقدینگی وزارت راه و شهرسازی

عبدالله سامری درگفتگو با خبرنگار مهر، گفت: وضعیت بد نقدینگی برخی وزارتخانه ها به ویژه راه و شهرسازی که مانع حل مشکلات است و این مساله شامل حال وزارت راه و شهرسازی نیز می شود، به همین دلیل مشاهده می کنیم که حرکت با توناژ بسیار بالای ماشین ها  در جاده ها سبب فرسودگی و خرابی راه های جاده ای شده است.

وی افزود: جاده امام صادق که راه مواصلاتی بین مردم کارون و خرمشهر است و علیرغم مصوبه ای که توسط اداره راه و نفت اروندان و نماینده سابق خرمشهر تصویب شده بود، کاری برای بازسازی آن از پیش برده نشد و این جاده روز به روز در حال خراب شدن است.

نماینده مردم خرمشهر در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: به دلیل اینکه راننده ها برای فرار از دید پلیس راهور از این جاده تردد می کنند وضعیت جاده هر روز در حال بدتر شدن است. بارها به راهبر، معاون استانداری و مدیرکل راه و شهرسازی در خصوص رسیدگی نامه داده ایم اما فقط قول و وعده داده اند و عملی صورت نگرفته است.

سامری با تاکید بر اینکه کیفیت جاده هر روز در حال پایین رفتن است، گفت: مطمئنا اگر خرابی جاده بیش از حد ادامه یابد، هیچ شخص و ارگانی نمی تواند از عهده بازسازی آن برآید و مسلما این امر برای مردم مشکل ساز و دردسر آفرین می شود.

وی تصریح کرد: فرماندار خرمشهر در خصوص این مشکل تا به حال نه تنها کاری انجام نداده بلکه جلوگیری هم نکرده است. اینگونه به نظر می رسد که آبادانی و بهسازی خرمشهر برای فرماندار چندان هم مهم نیست و وی کاری به این قضایا ندارد.

نماینده مردم خرمشهر در مجلس ادامه داد: این جاده روستایی است و تردد ماشین های سنگین در آن خلاف است. توجه به استقرار نیروهای پلیس راهور در این جاده و جریمه کردن رانندگان وسایط نقلیه سنگین به تنهایی نمی تواند در بهبود کیفیت این جاده تاثیر گذار باشد.

سامری عنوان کرد: وزارت راه هم در زمان بروز مشکلات نبود نقدینگی را بهانه کرده و اینگونه از زیر بار مسئولیت شانه خالی می کند. با این اوصاف معلوم نیست که چه  کسی باید مشکلات مردم را حل کند.

وی خاطر نشان کرد: نمی دانم چرا فرمانداری به عنوان نماینده سیاسی دولت جلوی تخلفات و بروز مشکلات را نمی گیرد و بار حل و رفع مسائل را فقط بر دوش نمایندگان می گذارد. معلوم نیست که فرمانداری چه کار می کند و وظیفه اش در این راستا چیست.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *