بهترین فوتسالیست‌های آبادان را جذب کردیم

به گزارش خورنا به نقل از فارس، عبدالله جهان‌نژادیان اظهار داشت: هفته گذشته قرعه‌کشی مسابقات فوتسال لیگ برتر فوتسال استان خوزستان انجام شد که با توجه به قرعه اعلام شده، تیم فوتسال شهید جهان‌نژادیان آبادان با تیم‌های خلیج فارس هندیجان، راه آهن اهواز و فولاد دزفول همگروه شد.
وی از وضعیت فعلی تیم فوتسال شهید جهان‌نژادیان آبادان گفت و اضافه کرد: در لیگ برتر پیش رو که از ابتدای هفته آینده آغاز می‌شود، غلام زراعتکار به عنوان سرمربی در کنار تیم ما فعالیت کرده و با جذب بهترین فوتسالیت‌های آبادانی به دنبال کسب عنوان مناسب در این دوره از بازی‌ها هستیم.
مدیرعامل تیم فوتسال شهید جهان‌نژادیان در همین خصوص افزود: سال گذشته با وجود اینکه می‌توانستیم یکی از شانس‌های قهرمانی باشیم به دلیل مواجه بودن با مشکلات مالی از حضور در مسابقات لیگ برتر استان خوزستان انصراف دادیم.
وی خاطرنشان کرد: هزینه ورودی مسابقات ۲ میلیون تومان بوده و تا پایان مسابقات هزینه برآوردی ما برای شرکت در رقابت‌های فوتسال قهرمانی خوزستان چیزی حدود هشت میلیون تومان است.
جهان‌نژادیان با اشاره به این موضوع که بازیکنان تیم فوتسال شهید جهان‌نژادیان به شکل افتخاری در این مجموعه حاضر هستند، گفت: قرارداد مالی با این بازیکن‌ها بسته نشده است و آنها با درک شرایط خصوصی بودن باشگاه ما، با تیم فوتسال شهید جهان‌نژادیان همکاری می‌کنند.
وی تصریح کرد: با وجود اینکه بازیکنان تیم ما از باشگاه توقع مالی ندارند ولی سعی می‌کنیم که بعد از کسب هر پیروزی پاداشی را برای آنها در نظر بگیریم‌.
مدیرعامل تیم فوتبال ساحلی شهید جهان‌نژادیان آبادان در پایان اضافه کرد: به طور حتم برای حضور قدرتمند و شایسته در مسابقات لیگ برتر فوتسال استان خوزستان نیاز به حمایت جدی مسئولان ورزش آبادان داریم.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *