راه‌اندازی جایگاه سوخت سی ان جی شادگان

به گزارش خورنا به نقل از فارس، فرماندار شادگان ظهر امروز در آیین بهره‌برداری از میدان الغدیر و جایگاه سی ان جی این شهرستان اظهار داشت: خوشبختانه با حمایت‌های ویژه دولت نهم و دهم شاهد اجرای طرح‌های عمرانی و خدماتی مطلوبی در سطح شهرستان هستیم.
وی خاطرنشان کرد: مسئولان دستگاه‌های اجرایی باید با تعامل و هماهنگی در راستای اجرا و بهره‌برداری از پروژه‌ها در موعد مقرر تلاش کنند؛ دولت‌ با نگاه ویژه‌ای به مناطق محروم درصدد است ارائه خدمات در این مناطق را بیش از پیش گسترش دهد در همین راستا مسئولان نیز باید هماهنگی لازم در این زمینه را اتخاذ کنند.
وی ادامه داد: شهرستان شادگان در حال حاضر دارای سه جایگاه سوخت سی ان جی است و سوخت‌رسانی به خودروهای این منطقه بدون هیچ مشکلی انجام می‌شود.
فرماندار شادگان تصریح کرد: امروز شاهد راه‌اندازی جایگاه جدید سی ان جی در این شهرستان است و با افتتاح این جایگاه زمان انتظار خودروها به حداقل کاهش می‌یابد.
وی در ادامه گفت: همچنین جایگاه فتح‌المبین شادگان که در دوسال گذشته تعطیل بوده با اتخاذ تدابیر لازم مجدداً راه‌اندازی شده است؛  راه‌اندازی این جایگاه پس از گذشت دو سال باعث جلب رضایت شهروندان شادگانی شده که امیدواریم بتوانیم خدمات مطلوب به شهروندان ارائه دهیم.
وی اظهار داشت: میدان ورودی الغدیر و افتتاح ورودی خنافره  نیز خوشبختانه امروز با تلاش پرسنل شهرداری مورد بهره‌برداری قرار گرفت.
فرماندار شادگان خاطرنشان کرد: بلوار ورودی خنافره به‌نام شهدای خنافره نامگذاری شده و این پروژه نیز توسط شهرداری به اتمام رسیده است.
وی افزود: آسفالت‌ریزی و پایه‌های برق این میدان ورودی نیز باتوجه به برنامه‌ریزی‌های انجام شده در آینده‌ای نزدیک احداث می‌شود.
فیوضی ادامه داد: امیدواریم تا پایان سال بتوانیم پروژه‌های عمرانی سطح شهر را به پایان برسانیم و در آینده‌ای نزدیک شاهد عمران و آبادانی این شهر باشیم.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *