تیم فوتبال شاهین هندیجان خداحافظی می‌کند

خورنا: رئیس هیئت مدیره تیم فوتبال شاهین هندیجان گفت: در صورت عدم‌حمایت اداره ورزش خوزستان و یا کشور تا پایان هفته پنجم رقابت‌ها، تیم فوتبال شاهین هندیجان از لیگ برتر خداحافظی می‌کند.

عبدالحسن شعبانی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در هندیجان اظهار داشت: تیم فوتبال شاهین هندیجان تنها تیم فوتبال نماینده این شهرستان است که بعد از گذشت پنج سال حضور در لیگ دسته اول باشگاه‌های استان خوزستان در رده بزرگسالان توانست با درخشش بازیکنان گمنام خود به لیگ برتر باشگاه‌های استان خوزستان ۹۰ ـ ۹۱ راه یابد.
وی افزود: با وجود استعدادهای درخشان در این تیم متأسفانه مسئولان هیچگونه توجه و نگاهی به حمایت از تیم شاهین دارند.
رئیس هیئت مدیره تیم فوتبال شاهین هندیجان تصریح کرد: شهرستان هندیجان از جنوبی‌ترین و محرومت‌ترین مناطق استان خوزستان بوده و دارای جوانان بااستعداد، خلاق و شکوفایی ا‌ست.
وی اضافه کرد: بازیکنان متشکل تیم فوتبال شاهین هندیجان با کمترین امکانات و منابع مالی و مادی به مسیر پرپیچ و خم خود ادامه داده و در بین آنها دانشجو، صیاد، دانش‌آموز و حتی کشاورزی نیز دیده می‌شود.
شعبانی با بیان اینکه باید جوانان این شهرستان مورد حمایت بیشتر مسئولان استانی قرار گیرند، خاطرنشان کرد: باید بگویم تیم فوتبال شاهین هندیجان به بن‌بست رسیده و دیگر راهی برای ادامه ندارد.
وی ادامه داد: در هفته دوم حضور در مسابقات قصد کناره‌گیری و انصراف را داشتیم که تنها به دلیل عشق و علاقه جوانان شهرستان به ورزش و همچنین هواداران این تیم به بازی‌ها ادامه دادیم.
رئیس هیئت مدیره تیم فوتبال شاهین هندیجان با بیان اینکه تاکنون حتی یک ریال از حساب سازمان و یا اداره‌ای به حساب این باشگاه واریز نشده بیان کرد: بازیکنان تیم فوتبال شاهین هندیجان با اقتدار هر چه تمام و مردانه در برابر مشکلات ایستاده‌اند و تاکنون خم به ابرو نیاورده، به آینده درخشان‌شان فکر می‌کنند.
وی افزود: نه هزینه‌ای برای تأمین رفت‌و‌آمد بازیکنان و نه اعتباری برای حل حتی بخش کوچکی از مشکلات بازیکنان، هیچ فرد و یا سازمانی به این باشگاه توجه نمی‌کند.
شعبانی اضافه کرد: البته تاکنون پیگیری‌های مکرری از طرف ما صورت گرفته که تاکنون هیچ نتیجه و یا عکس‌العملی را شاهد نبوده‌ایم.
وی با اشاره به اینکه این باشگاه هیچ‌گونه اسپانسر مالی ندارد، ادامه داد: در صورتی‌که تا پایان هفته پنجم از طرف اداره کل ورزش استان خوزستان و یا کشور به فوتبال این شهرستان کمکی نشود از مسابقات لیگ‌برتر دست کشیده و خداحافظی می‌کنیم.
رئیس هیئت مدیره تیم فوتبال شاهین هندیجان در پایان گفت: بی‌توجهی به ورزش این شهرستان، ورزش را در چشم جوانان منطقه سیاه کرده است.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *