مسابقات ۶‌ جانبه ورزش‌های همگانی در ماهشهر برگزار می‌شود

رئیس هیئت ورزش‌های همگانی ماهشهر از مسابقات شش جانبه در بخش کارکنان دولت خبر داد.

به گزارش خورنا به نقل از روابط عمومی هئیت ورزش‌های همگانی ماهشهر، ایمان کاظمی‌نژاد اظهار داشت: برای نخستین بار قصد داریم در بخش کارکنان دولت مسابقات فوتبال شش جانبه را با همکاری بهداشت و درمان صنعت نفت ماهشهر در شهرک بعثت برگزار کنیم.
وی خاطرنشان کرد: در این مسابقات شش تیم از سازمان منطقه ویژه‌، پتروشیمی فجر، دو تیم از بهداشت و درمان، پتروشیمی تندگویان و تیم صنایع پتروشیمی ماهشهر حضور دارند که با هم به رقابت خواهند پرداخت.
کاظمی‌نژاد در ادامه افزود: این مسابقات برای نخستین بار در بخش کارکنان دولت در ماهشهر برگزار می‌شود ضمن اینکه هیئت ورزش‌های همگانی ماهشهر قصد دارد در هفته‌های آینده مسابقات فوتبال محلات را در چهار نقطه مختلف شهر ماهشهر برگزار کند.
رئیس هیئت ورزش های همگانی ماهشهر تصریح کرد: در یک سال گذشته در بخش ورزش‌های همگانی ماهشهر فعالیت‌های خوبی انجام شد از جمله انجام  چند‌ مرتبه همایش  پیاده‌روی خانوادگی است.
وی افزود: از دیگر فعالیت‌های که در یک سال گذشته در هیئت ورزش‌های همگانی ماهشهر انجام شده می‌توان به فعال‌سازی رشته یوگا همچنین فعال‌سازی رشته‌های پیلاتس و فریزبی اشاره کرد.
کاظمی‌نژاد در ادامه در خصوص وظایف این هیئت در ورزش گفت: وظیفه اصلی این هیئت توسعه ورزش‌های همگانی در سطح شهر ماهشهر است که با کمک بخش‌های مختلف بالاخص اداره تربیت بدنی انجام می‌گیرد.
وی عنوان کرد‌: این هیئت در بخش‌های مختلف مسابقات طناب‌کشی، تیراندازی، مسابقات باشگاهی دارت که در ماهشهر بی‌سابقه بود و برای نخستین بار انجام می‌شد و پرواز بادبادک‌ها و مسابقات در رشته‌های مختلف پینگ‌پنگ و… فعالیت خوبی داشته است.
رئیس هیئت ورزش‌های همگانی ماهشهر در پایان تصریح کرد: امیدواریم بتوانیم با برنامه‌های از جمله گسترش فوتبال محلاتی، پیاده‌روی خانوادگی، مسابقات دارت بانوان و مسابقات پرتاب پنالتی در بستکتبال به صورت خانوادگی گامی به سوی توسعه هر چه بیشتر ورزش در بین خانواده‌ها و جوانان غیور شهرستان ماهشهر برداریم.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • رضا با تشکر از شما به خاطر اطلاع رسانی به مردم امیدوارم همواره در این همر مهم موفق باشید.