دنبال قهرمانی مسابقات جوانان خوزستان هستیم

به گزارش خورنا به نقل از خبرگزاری فارس، محسن داوری اظهار داشت: با حمایت پالایشگاه آبادان، میزبان مسابقات گروه یک بسکتبال جوانان استان خوزستان بودیم.
وی اضافه کرد: سالن ۱۷ شهریور آبادان در دو روز گذشته میزبان تیم‌های بسکتبال جوانان ملی حفاری اهواز، تربیت بدنی بهبهان و هیئت بسکتبال ماهشهر بود.
رئیس هیئت بسکتبال آبادان با اشاره به نتایج تیم پالایش نفت این شهرستان در مسابقات مرحله نخست رقابت‌های استان خوزستان افزود: نماینده آبادان با کسب سه پیروزی به عنوان تیم اول به مرحله دوم رقابت‌های جوانان استان صعود کرد.
وی اضافه کرد: مسابقات گروه دوم این رقابت‌ها نیز در ماهشهر برگزار شد که تیم پتروشیمی بندر امام و هیئت بسکتبال شوشتر نیز از آن گروه به مرحله بعدی مسابقات صعود کردند.
داوری در ادامه از شرکت تیم بسکتبال جوانان پالایش نفت آبادان در مرحله پایانی مسابقات خبر داد و خاطرنشان کرد: مسابقات مرحله پایانی این رقابت‌ها امروز و فردا در اهواز برگزار می‌شود.
وی تصریح کرد: با توجه به برنامه اعلام شده از سوی هیئت بسکتبال استان خوزستان،  نماینده آبادان در این مسابقات امروز در مرحله نیمه نهایی به مصاف تیم بسکتبال جوانان هیئت شوشتر رفته و پتروشیمی بندرامام نیز با ملی حفاری اهواز؛ تیم دوم گروه اول دیدار می‌کند.
رئیس هیئت بسکتبال آبادان اضافه کرد: مطمئناً اگر در مرحله پایانی نیز میزبان بودیم به راحتی مقام نخست را به‌دست می‌آوردیم هر چند با وجود میزبانی اهواز باز هم به دنبال کسب عنوان قهرمانی هستیم.
داوری در پایان افزود: تیم نخست این دوره از مسابقات با جذب بازیکنان شاخص استان در بازی‌های قهرمانی کشور حاضر می‌شود.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *