استیو جابز در آخرین لحظه زندگی چه گفت؟

خورنا: خواهر تنی استیو جابز از آخرین کلمات استیو جابز قبل از مرگ نوشت.

روزنامه نیویورک‌تایمز متنی که مونا سیمپسون، خواهر تنی استیو جابز در مدح برادرش نوشته را منتشر کرده‌است. این متن نگاه نزدیکی به زندگی شخصی و آخرین لحظات زندگی بنیانگذار و مدیرعامل بزرگترین شرکت فن‌آوری جهان می‌اندازد.

سیمپسون که نویسنده نیز هست این متن را در مراسم یادبود استیو جابز خواند. او می‌نویسد که چطور در کودکی به دلیل نداشتن پدر همواره آرزوی داشتن فردی در زندگی خود را در سر می‌پرورانده که پولدار و معروف باشد و به او و مادرش که زندگی سختی را می‌گذارندند کمک کند.

مونا سیمپسون تا ۲۵ سالگی برادر خود را نمی‌شناخت. اما در ۱۹۸۵ وکیل استیو جابز با وی تماس می‌گیرد و می‌گوید که برادر تنی او که از کودکی با خوانده دیگری بزرگ شده اکنون هم پولدار است و هم معروف!

البته وکیل نام حقیقی استیو جابز را به مونا اعلام نکرد. تا جایی که دوستان مونا شرط‌بندی کرده بودند که این فرد پولدار و معروف یکی از بازیگران هالیوود است یا یک خواننده پاپ.

بعد از ترتیب دادن قرار ملاقات استیو و مونا یکدیگر را دیدند. در دیدار اول استیو برای خواهرش توضیح می‌دهد در صنعت کامپیوتر کار می‌کند. مونا هم می‌گوید قصد خریدن یک کامپیوتر مارک Cormemco را دارد اما استیو پیشنهاد می‌کند او کمی صبر کند چون قرار است اپل یک کامپیوتر جدید و زیبا به بازار عرضه کند.

مونا در آخر نوشته که آخرین کلمات استیو جابز قبل از مرگ این بود” Oh Wow,Oh Wow,Oh Wow!”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *