گزینه قطعی مدیرعاملی آب و برق خوزستان کیست ؟

خورنا: گفته می شود این انتصاب در مراحل نهایی خود قرار دارد و هماهنگی لازم وزیر نیرو با استاندار خوزستان نیز به عمل آمده است.
گفته می شود انتصاب محمدرضا شمسایی به عنوان مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان قطعی شده است.
بر اساس اخبار رسیده به اکسین پرس،  این انتصاب در مراحل نهایی خود قرار دارد و هماهنگی لازم وزیر نیرو با استاندار خوزستان نیز به عمل آمده است.
مدیرعامل اسبق آب و برق خوزستان و شهردار اسبق اهواز عناوین مهندس شمسایی است. شمسایی در حال حاضر مدیرکل دفتر بهبود بهره وری و اقتصادی آب و آبفا در وزارت نیرو است.
گفتنی است در تاریخ دهم تیرماه سال ۸۹ در حالیکه عمر مدیریت محمدرضا شمسایی در شهرداری اهواز به ۱۸ ماه نرسیده بود  اعضای شورای شهر اهواز وی را به سرنوشت سعید ممبینی و حیدر نجفی شهرداران سابق اهواز که توسط شورای سوم شهر اهواز استیضاح شده بودند دچار کردند و وی را به عنوان شهردار سوم از سمت خویش برکنار کردند.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • علی ای کاش مهندس شمسایی دوباره مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان شود تا اقتدار و اعتبار دوباره به این سازمان خوزستانی برگردد.
  • حمید مرد بزرگ شمسایی. ان شاالله که برگرده و قدرت و صلابت رو به این سازمان برگردونه.
  • علی واقعا باید به این حسن انتخاب استاندار محترم تبریک گفت زیرا تنها با مهندس شمسایی دوباره سازمان آب و برق خوزستان میتواند آن جایگاه واقعی خود را در وزارت نیرو پیدا کند. در نبود مهندس شمسایی خیلی بی مسئولیتها و بی تدبیریها سازمان را تا حد امکان ضعیف کرده است که همگی ما امیدواریم با بازگشت مهندس شمسایی شایسته سالاری دوباره به این مجموعه بازگردد.
  • دزی ما از بازگشت مهندس شمسایی به عنوان یک مدیر توانا و مقتدر خیلی خوشحالیم و از ایشان تقاضا داریم در اولین اقدام مدیران نا شایسته ای را که در این مدت 8 سال از بیرون سازمان بدون هیچ سابقه قبلی به سازمان تحمیل شدند مثل مدیر عامل سد دز را شناسایی نمایند.