کشف ۱۵ کیلوگرم تریاک در هندیجان

خورنا: دادستان عمومی و انقلاب هندیجان گفت: با درایت و هوشیاری مأموران انتظامی ۱۵ کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک در هندیجان کشف و ضبط شد.

عبدالمطلب‌رضا علیزاده‌روشن امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در هندیجان اظهار داشت: با توجه به هوشیاری و درایت مأموران نیروی انتظامی هندیجان ۱۵ کیلوگرم مواد مخدر از خودروی سواری از نوع پژو نقره‌ای رنگ کشف و ضبط شد.
وی خاطرنشان کرد: این میزان مواد مخدر به‌شکل کاملاً ماهرانه‌ای در درون خودرو جاسازی شده بود که ماموران نیروی انتظامی موفق به کشف این میزان مواد مخدر شدند.
دادستان عمومی و انقلاب هندیجان افزود: پس از بازجویی‌های انجام شده متهم با صدور قرار وثیقه به زندان شهرستان ماهشهر معرفی شد.
وی ادامه داد: پرونده این قاچاقچی به‌منظور بررسی و صدور حکم به دادگاه انقلاب شهرستان ماهشهر ارسال شد تا مقامات قضایی به این پرونده رسیدگی کنند.
علیزاده روشن تصریح کرد: هیچ اغماضی در حق توزیع‌کنندگان مواد مخدر نخواهد شد و اشد مجازات برای آنها تعیین خواهد شد.
وی در ادامه با هشدار به فروشندگان مواد مخدر از آنها خواست برای کسب درآمد از راه مشروع تلاش کنند در غیر این‌صورت منتظر مجازات شدید باشند.
دادستان عمومی و انقلاب هندیجان افزود: هجمه مواد مخدر همانند هجمه دوران جنگ است و امروز کسی نگران حمله و بمباران موشکی آمریکا نیست، بلکه نگرانی از تهدیدی است که به جوانان جامعه برگشته است.
وی با اشاره به وجود برخوردهای محکم و تند و تیز قضایی و انتظامی، خاطرنشان کرد: مجازات‌های سنگین در زمینه مواد مخدر جواب نمی‌دهد و باید در نقطه مقابل به انجام کارهای فرهنگی نیز بپردازیم.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *