خرمشهر از لحاظ ترافیک پستی رتبه نخست خوزستان را کسب کرد

خورنا: ‘خضیر گلبانی زاده’ روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در نیمه نخست سال جاری ۴۴۸ هزار مرسوله برای سایر مقاصد کشور ارسال و ۵۰۰ هزار مرسوله وارد شده به خرمشهر توسط نامه رسانان پست توزیع شده است.
وی شمار مرسوله های سال گذشته این شهرستان را ۴۸۶ هزار مرسوله عنوان کرد و افزود: مرسوله های سال جاری در مقایسه با کل مرسوله های سال گذشته ۹۲ درصد از لحاظ ترافیکی محقق شده است.
رییس اداره پست خرمشهر افزود: روزانه به طور متوسط سه هزار مرسوله وارد خرمشهر می شود.
گلبانی زاده اظهار داشت: برای رسیدن به هدف دست یافتنی طبق شعار ‘با وجود پست فقط برای تفریح از خانه خارج شوید’ امیدواریم با همکاری فرمانداری و سایر اداره ها و دستگاه های اجرایی این شعار را محقق کنیم.
رییس اداره پست خرمشهر ایجاد رفاه و آسایش برای عموم مردم را از اهداف مهم سازمان پست عنوان کرد و افزود: همچنین اریئه خدمات متنوع قابل انعطاف توسط نرم افزارهای جدید شبکه با کمترین هزینه و باحداکثر سرعت، دقت و امنیت بالا از اهداف دیگر سازمان پست است.
گلبانی زاده خاطرنشان کرد: به همین منظور اداره پست خرمشهر در راستای رسیدن به اهداف پست و در راستای کاهش سفرهای غیر ضروری و کاهش آلاینده های زیست محیطی ، طی برنامه ای مدون آموزش های لازم را به کارکنان خود ارایه کرد.
وی ادامه داد: به منظور بالا بردن کیفیت خدمات پستی دوره های آموزش نامه رسانی و نحوه قبولی مرسولات ، آشنایی با قوانین و مقررات پست داخلی و خارجی برگزار شد.
رییس اداره پست خرمشهر افزود: همچنین علاوه بر برگزاری دوره آموزش اخلاق حرفه ای با توجه به حرفه و کار تخصصی نیروها، در راستای تکریم ارباب رجوع فرم های نظر سنجی در اختیار مردم قرار داده شده و بر اساس نظرسنجی و میزان رضایت نسبی مردم جمع بندی و رصد می شود.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • لطفی شرکت برجسته گستراروین سلامخدمت جناب اقای گل بانی زاده ازتماسی که بامن داشتید متشکرم مایه افتخار است که بنده حقیر خدمت کوچکی برای خرمشهریهای عزیزم انجام دهم با تشکر فراوان محرمعلی لطفی شرکت برجسته گستر آروین