ساماندهی پروژه‌های ناتمام بندر امام

خورنا: رئیس شورای اسلامی شهر بندرامام گفت: باتوجه به برنامه‌ ریزی‌های انجام شده، پروژه‌های ناتمام بندرامام سامان‌دهی و مجدداً احیا خواهند شد.

حجت‌الاسلام محسن فروغی در گفت‌وگو با خبرنگار ما اظهار داشت: رشد غیرطبیعی جمعیت و مدیریت نامناسب از دلایل بحران در وضعیت عمرانی و شهری بندرامام است.

وی با اشاره به عدم صلاحیت و نارضایتی مردم از عملکرد شهردار سابق بندرامام، ادامه داد: در راستای رسیدگی به مطالبات به‌حق شهروندان هیئت رئیسه جدید شورای اسلامی شهر بندرامام اقدام به انتخاب شهردار جدید کرد.

رئیس شورای اسلامی شهر بندرامام با اشاره به اینکه شهردار جدید این شهر با هفت رأی انتخاب شد، افزود: امیدواریم شهردار جدید بتواند خواسته‌های به‌حق شهروندان را در زمینه عمران شهری برآورده کند.

وی ادامه داد: عملکرد نامطلوب شهردار سابق موج بی‌اعتمادی و نارضایتی مردم را نسبت به شورا و شهرداری به‌دنبال داشت که امیدواریم با  برنامه‌ریزی‌های انجام شده در راستای عمران شهری و خدمات‌رسانی به شهروندان بتوانیم بار دیگر اعتماد مردم را نسبت به شورا و شهرداری جلب کنیم.

فروغی در ادامه گفت: متاسفانه در حال حاضر حتی حداقل‌ها نیز برای شهروندان بندرامام ایجاد نشده و مشکلات عدیده‌ای در زمینه خدمات‌رسانی، نظافت عمومی و …گریبان‌گیر شهروندان است.

وی با اشاره به اینکه مردم این منطقه انتظار و توقع زیادی از مسئولان جز تأمین امکانات اولیه ندارد، اضافه کرد: وضعیت معابر و خیابان‌ها، نظافت عمومی شهر، پیاده‌رو‌ها و … در حال حاضر وضعیتی اسفناک دارند.

رئیس شورای اسلامی شهر بندرامام با اشاره به توانمندی‌های شهردار جدید، افزود: برنامه‌ریزی‌های متعددی در راستای سامان‌دهی و اجرای پروژه‌های نیمه‌تمام شهرداری انجام شده که در آینده‌ای نزدیک نیز محقق خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه پروژه احداث مجتمع تجاری این شهر از چهار سال پیش آغاز شده، بیان کرد: پیشرفت این پروژه در حد صفر درصد است و هنوز با گذشت بیش از چهار سال هیچ‌گونه عملیات اجرایی بر روی این پروژه انجام نشده است.

فروغی از وضعیت بازار و دست‌فروشان بندرامام ابراز نارضایتی کرد و افزود: متاسفانه دست‌فروشان بازار بندرامام هنوز سامان‌دهی نشده‌اند و سامان‌دهی این قشر در دستور کار شورا و شهرداری این شهرستان است.

وی ادامه داد: احداث تنها فرهنگ‌سرای بندرامام نیز به‌صورت ناتمام رها شده که امیدواریم با تلاش جدی شهردار شاهد آغاز مجدد عملیات اجرایی این پروژه نیز باشیم.

رئیس شورای اسلامی شهر بندرامام از مردم خواست همچون گذشته با صبر و بردباری خود شورا و شهرداری بندرامام را در اجرای پروژه‌های عمرانی شهر در راستای خدمت‌رسانی هرچه بیشتر یاری کنند.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *