کشف کارگاه تولید سلاح و مهمات در اندیمشک

فرمانده انتظامی اندیمشک از کشف و انهدام یک کارگاه تهیه و ساخت انواع سلاح و مهمات جنگی و شکاری در این شهرستان خبر داد.

به گزارش خورنا سرهنگ علیرضا میررضایی با بیان اینکه مبارزه همه جانبه با سازندگان و توزیع کنندگان سلاح و مهمات غیرمجاز در اولویت کاری فرماندهی انتظامی اندیمشک قرار گرفته است، اظهار داشت: ماموران پاسگاه انتظامی چمگلک در این راستا با پشتیبانی عملیاتی سایر واحدهای پلیس با رصد، اشراف و مراقبت موفق به شناسایی یک باب منزل مسکونی در این شهرستان شدند که به کارگاه بزرگ ساخت، تهیه و فروش انواع سلاح و مهمات تبدیل شده بود.

وی ادامه داد: ماموران پلیس با هماهنگی مرجع قضایی در عملیاتی منسجم و ضربتی پس از محاصره کامل محل، نسبت به دستگیری متهم اقدام و از این کارگاه مقادیر زیادی انواع سلاح و مهمات جنگی و شکاری کشف و ضبط کردند.

فرمانده انتظامی اندیمشک گفت: ۲ قبضه سلاح شکاری، یک قبضه کلت کمری جنگی، یک قطعه دستگاه ساخت فشنگ جنگی و شکاری، ۱۵۰ فشنگ شکاری، ۲ عدد فشنگ جنگی مربوط به ژ۳ و کلت، یک عدد نارنجک دستی جنگی، ۲ خشاب کلت کمری و ۱۳۰ عدد چاشنی فشنگ شکاری در این کارگاه کشف و ضبط شد.

سرهنگ میررضایی در پایان افزود: مقادیر قابل توجهی قطعات سلاح، باروت و خرج ساخت فشنگ جنگی و شکاری، ۴۰ دستگاه موبایل مسروقه، ۲ عدد سیلندر خودرو مسروقه و ۲ پلاک جعلی دست نویس خودرو نیز از دیگر کشفیات در این کارگاه بودند.