امام جمعه بهبهان: درگیری شهرداری و شورای شهر بهبهان به نفع مردم پایان یابد

خورنا: امام جمعه بهبهان گفت: درگیری شهرداری و شورای شهر بهبهان باید با اتخاذ تدابیری و تامین منافع مردم پایان یابد.

به گزارش خبرگزاری فارس از بهبهان، حجت‌الاسلام عبدالرضا ابوعلی امروز در خطبه‌های این هفته خود در جمع نمازگزاران بهبهانی به معرفی عراق به عنوان شروع کننده جنگ در سال ۱۳۷۰ اشاره و اظهار کرد: این امر بار دیگر حقانیت ملت ایران را نشان داد که حتی مجامع بین‌المللی که خود در دست استعمارگران و استکباران بود، به سود ایران رای داد و این پاداش بزرگی برای ملت مسلمان و مقاوم ایران بود.

وی با اشاره به سالروز تشکیل شورای فرهنگی به دست رهبر انقلاب تصریح کرد: فرهنگ یکی از مولفه‌های جامعه بوده که نقش بیار اساسی در ترقی و پیشرفت آن داشته و زمینه را برای سربلندی یا ناکامی یک اجتماع فراهم می‌کند.

امام جمعه بهبهان خاطرنشان کرد: هرچه فعالیت و کار در امر فرهنگی صورت گیرد، باز هم کافی نبوده و باید متناسب با زمان و با برنامه‌ریزی کارشناسی شده، فرهنگ مردم و جامعه را افزایش داد.

وی در ادامه سخنان خود با بیان اینکه حقوق بشر در کلیت خوب است، گفت: حقوق بشر خوب بوده و ما هم آن را قبول داریم اما در حال حاضر بعضی از کشورها از آن سوءاستفاده سیاسی می‌کنند که این امر مورد قبول نیست و البته حقوق بشر را نیز به تنهایی کافی نمی‌دانیم.

ابوعلی با اشاره به سالروز اشغال بلندی‌های جولان به دست رژیم صهیونیستی اذعان داشت: رژیم تقلبی و غاصب صهیونیستی امروز در سراشیبی سقوط قرار داشته و مراحل نابودی را یکی پس از دیگری طی می‌کند که آرزوی همه آزادی‌خواهان و حق‌خواهان نیز همین است.

وی خاطرنشان کرد: اسراییل در جنگ هشت روزه با مردم مقاوم غزه بار دیگر شکست سنگینی خورد و فهمید که شانسی برای ادامه حیات نخواهند داشت و هر لحظه در معرض نابودی است.

خطیب جمعه بهبهان در پایان به مسایل شهری اشاره کرد و گفت: کشمکش میان شهرداری و شورا در حال طولانی شدن بوده که به سود بهبهان نیز نیست و بیش از همه مردم از آن متضرر می‌شوند.

وی خاطرنشان کرد: از همه مسئولان مربوطه می‌خواهیم در کوتاهترین زمان این مسئله را به سود مردم پایان دهند و هر امری که بیشترین بازدهی و اثرات مثبت را برای بهبهان و شهروندان آن دارد را انجام دهند.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ستمديده جلسه بررسی تخلفات هیئت مدیره شرکت تعاونی سهام عدالت ایذه که چندی پیش برگزار شدچه نتیجه ای داشت نتیجه اولین جلسه رسیدگی به اتهامات هیئت مدیره سهام عدالت و رئیس پیشین اداره تعاون ایذه که در دادیاری شعبه اول ایذه برگزار گردید چه بود در سهام عدالت ایذه چه خبر بود ؟ در این جلسه نماینده مجمع عمومی تعاونی نسبت به تقلب ، تبانی و جعل امضاء گسترده تمام نمایندگان مجمع جهت تمدید هیت مدیره در انتخابات دوره پیشین این شرکت اعلان شکایت نمود. در این دادخواست هیئت مذکور به جعل سند و استفاده از سند مجعول که در آن امضاء نمایندگان (حتی کسانی که در آن جلسه حضور نداشتند ) جهت انتخاب این هیئت مدیره اشاره شده است و مستندات آن به محضر دادگاه تحویل گردید که با حضور شاهدان و چند نماینده از نمایندگان ، اعضا به عنوان شاهد در رد نمونه درج شده و اظهارات طرفین جلسه به پایان رسید. لازم به ذکر است در فرایند ثبت نام و انتخاب هیئت مدیره جدید نیز با یک موضوع بسیارعجیب تمام نامزدهای احراز سمت هیت مدیره به دلیل آنچه تاخیر در تنظیم درخواستها عنوان شد ، رد شده است . در قوانین شرکت‌های تعاونی عمومی هیچ هیئت مدیره‌ای بیش از دو دوره نمی‌تواند حضور متوالی داشته باشد لیکن در عین تعجب فقط افراد مذکور (با وجود دو شغله بودن) که هنوز پرونده جعل سند و استفاده از سند مجعول آنها مفتوح و در حال بررسی است تایید گردیده اند. آیا اداره کل کار و تعاون استان خوزستان نباید بر شرکتهایی که مستقیم با حقوق مردم در ارتباط اند نظارت بیشتری داشته باشند؟ آیا به جای تنبیه متخلفین باید به یک همکاری پاداش گونه راه را برای تخفلات بعدی آنها فراهم نمود؟ ۱- ایرج اسماعیلوندی ۲ – یوسف مرادی ۳ – حسین رشیدهاشمی ۴- گل پری صحنی ۵ – معصومه رشیدهاشمی