کمپ‌های درمان اعتیاد بدون مجوز در شادگان پلمب می‌شوند

خورنا: فرماندار شادگان گفت: اداره بهزیستی شهرستان باید با نظارت مضاعف کمپ‌های درمان و ترک اعتیاد را در شهرستان مدنظر قرار داده و مراکزی را که مجوز ندارند پلمب کند.

به گزارش خبرگزاری فارس از شادگان، سعید فیوضی ظهر امروز در جلسه مبارزه با مواد مخدر که در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان با حضور مسئولان شهری برگزار شد، اظهار کرد: در راستای پیشگیری از ورود جوانان به حوزه مواد مخدر باید همه دستگاه‌های اجرایی شهرستان دست در دست یکدیگر داده و مشکلات را بررسی کنند.

وی افزود: در همین راستا اطلاع‌رسانی و تبلیغات باید در اولویت کار دستگاه‌های اجرایی شهرستان باشد زیرا از این طریق می‌توان با طیف گسترده جوانان ارتباط تنگاتنگ‌ برقرار کرد.

فرماندار شادگان خاطرنشان کرد: در کنار تبلیغات ضرورت اعمال اقدامات مقابله‌ای و قضایی نیز احساس می‌شود زیرا تنها با ارشاد و راهنمایی نمی‌توان جلوی پیشرفت مواد مخدر به شهرستان را سد کرد.

وی اضافه کرد: اداره بهزیستی شهرستان باید با نظارت مضاعف کمپ‌های درمان و ترک اعتیاد را در شهرستان مدنظر قرار داده و مراکزی را که مجوز ندارند پلمب کند.

فیوضی همچنین عنوان کرد: اعضای شورای هماهنگی شورای مبارزه با مواد مخدر نیز باید با انجمن N.A همکاری مطلوب‌تری برقرار کرده و مهارت‌آموزی معتادان را در اولویت کار قرار دهد.

وی ادامه داد: با ارائه تسهیلات ویژه به معتادان بهبود یافته در شهرستان می‌توان آنها را برای زندگی جدید و انگیزه‌ای مضاعف آماده‌تر کرد.

فرماندار شادگان در پایان گفت: همه تلاش مسئولان شهری در راستای ارتقای خدمت‌رسانی به شهروندان و رفع مشکلات موجود در منطقه است.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *