چه کسی عهده دار اداره ورزش و جوانان هندیجان می شود؟

خورنا: ورزش تنها موضوعی است که در هر شهری طرفداران خاص خود را دارد و در واقع علاقمندان زیادی را به سمت خود می کشاند و اکثر جوانان در رشته مختلف ورزشی مشغول به فعالیت هستند.

به گزارش خبرنگار خورنا، ورزش شهرستان هندیجان نیز از دیر باز در رشته های مختلف حرف های زیادی برای گفتن در سطح استان و حتی کشور داشته که می توان به رشته هایی نظیر فوتبال، فوتسال، ورزشهای رزمی، والیبال، گلف و… اشاره کرد.

در حالی که حدود یک ماه از استعفاء رییس اداره ورزش و جوانان هندیجان می گذرد، هنوز کسی سکان ورزش شهرستان را در دست نگرفته است.

آنچه که به نظر می رسد بی تفاوتی مسولان استان و شهرستان نسبت به وضعیت جوانان مستعد و علاقمند به ورزش شهرستان است. جوانان هندیجانی با نبود امکانات در سطح شهرستان توانسته اند به خوبی ورزش منطقه را سرپا نگه دارند و شایسته است از امکانات مناسب و درخور استعداد آنان در شهرستان استقرار یابد.

بارها از نزدیک شاهد زحمات مربیان دلسوز و خستگی ناپذیر بوده ایم که خالصانه در این شهر به شناسایی و پرورش استعدادها همت گماشته اند ولی آیا تا کنون مسولین شهرستان و استان پای درد دلهای این عزیزان نشسته اند یا پرسیده اند که موفقیت این جوانان ثمره چیست؟

تاکنون چه میزان از خواسته های بر حق این مربیان در جهت توسعه ورزش این شهر تحقق یافته است ؟

مربیان و علاقمندان به ورزش و همچنین ورزشکاران منتظرند تا مسئولان استان و شهرستان به خود بیایند و با عنایت بیشتر به امر ورزش، آنها را از فضای موجود نجات دهند.

امیدواریم ریاست کل ورزش و جوانان استان خوزستان، نماینده محترم شهرستان در مجلس و فرماندار شهرستان ترتیبی اتخاذ نمایند تا مسئولیت اداره ورزش و جوانان به شخصی فعال و کاردان، بومی و تحصیل کرده در زمینه تربیت بدنی سپرده شود که وی با بهره گیری و استفاده از مشاورین و صاحب نظران و افراد با تجربه در کنار خود نفسی تازه به جان ورزش شهرستان هندیجان بدمند.

امید است فرد انتخاب شده با تشکیل هیئت های قوی و منسجم بر تمامی رشته های ورزشی، حمایت از آنها را در برنامه خود  قرار دهد.

تعیین برنامه های بلند مدت در اداره ورزش و جوانان، برنامه ریزی و استفاده بهینه از ورزشکاران در رسیدن به مدارج قهرمانی، اخذ مجوز و تشکیل مدارس فوتبال، برنامه و سرمایه گذاری برای نونهالان، نوجوانان و جوانان که سرمایه اصلی محسوب می شوند و برگزاری مسابقات ورزشی در رشته های مختلف میان باشگاه ها همگی موجب می شود  ورزش شهرستان هندیجان  گامی در رسیدن به روزهای اوج شکوفایی خود بردارد و از این وضع روزمرگی خود در آید.

گفتنی است این روزها امورات ورزش هندیجان را خانم شکاری انجام می دهند که به جهت دارا بودن سوابق درخشان و تجارب کافی در ورزش، می تواند یکی از گزینه های مناسب برای تصدیگری  این پست باشد.

گزارش از: یونس عبادی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *