صفرنژادی: بسکتبال پتروشیمی ماهشهر به درد پرسپولیس دچار می‌شود

خورنا: سرپرست فصل گذشته تیم بسکتبال پتروشیمی گفت: با شرایطی که رقم زده‌اند، بسکتبال پتروشیمی به درد تیم فوتبال پرسپولیس دچار خواهد شد.

غلام‌عباس صفرنژادی در گفت‌و گو با خبرنگار ورشی خبرگزاری فارس، در مورد جدایی‌اش از بسکتبال پتروشیمی اظهار داشت: مسئولان پتروشیمی به ما لطف داشتند و گفتند به خاطر سلامتی‌تان دیگر بسکتبال هم نگاه نکنید و برکنارمان کردند. از اینکه از پتروشیمی جدا شده‌ام ناراحت هستم، اما از طرف دیگر از اینکه با این تیم پتروشیمی دیگر همکاری نمی‌کنم، راضی‌ام، چون تمام نفراتی که در این فصل جذب کرده‌اند، از بازیکن گرفته تا کادرفنی منهای کامرانی و آفاق هیچ کدام در حد پتروشیمی که نایب قهرمان فصل گذشته لیگ برتر شده است، نیستند.

وی تاکید کرد: پتروشیمی با تغیر کادرفنی فصل گذشته که نایب قهرمان لیگ برتر شده بود، خودزنی کرد و متاسفانه حتی یک نفر از بازیکنان فصل گذشته هم را جذب نکردند. وقتی کادرفنی جدید در فضایی که تیم برای قهرمانی خواهد جنگید و در غرب آسیا هم شرکت می‌کند، نفس نکشیده است، چگونه می‌خواهد کار کند؟

سرپرست فصل گذشته پتروشیمی تصریح کرد: هیچکس کادر فنی تیم نایب قهرمان فصل گذشته را تغییر نمی‌دهد، اما متاسفانه این کار را انجام دادند و کسی هم نیست که اعتراض کند. متاسفانه آقایان صرف اینکه سرمربی تیم، همشهری‌شان است، او را انتخاب می‌کنند. ما سال گذشته بالاترین قراردادمان ۲۲۰ میلیون تومان بود، اما این فصل گفته می‌شود با یکی ۲ تا از بازیکنان بالای ۵۰۰ میلیون تومان قرارداد بسته‌اند.

وی گفت: سال‌های گذشته هیچ قراردادی به عنوان سرپرست با پتروشیمی نداشتم و به عنوان یک کارمند معمولی باشگاه، سرپرستی را هم انجام می‌دادم، اما با کارهایی که انجام دادند و سکوتی که مدیر کل استان و فرماندار انجام دادند به شعور مردم ماهشهر توهین کردند.

صفرنژادی در پایان عنوان کرد: امیدوارم تیم نتیجه بگیرد، چون مردم ماهشهر علاقه زیادی به بسکتبال دارند، اما با شرایطی که به وجود آورده‌اند، بسکتبال پتروشیمی به وضعیت فوتبال پرسپولیس دچار خواهد شد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • یه ماهشهری چه عرض کنم...!!! این روند مخرب در ماهشهر را مدیران پتروشیمی عمدا مدیریت میکنند تا همه ماهشهریها از خیر پتروشیمی در ورزش بگذرند
  • یه ماهشهری البته با هماهنگی و همکاری دیگر نهادهای ماهشهر از نماینده ماهشهر انتظار میرود اقدامی شایسته فرمایند.